TÜRKİYE’NİN HER YERİNE KARGO ÜCRETİ 6.99 TL, 125 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

MUDO CONCEPT
 

Yarattığı özgün tarzıyla bir hazır giyim markası olarak 1960'lardan itibaren kendi müşteri kitlesini ve takipçilerini oluşturmayı başaran Mudo, müşterilerine daha geniş bir yelpazede hizmet sunmak üzere 1990'lı yılların başlarında bir ev aksesuarları markası yarattı.

Mudo Pera adı altında, Beyoğlu'ndaki butik mağazasında başlayan bu girişim,gittikçe artan talep ve beğeni üzerine 1993 yılında yerini Mudo Concept'e bıraktı. İlk başlarda hediyelik eşya markası olarak konumlandırılan Mudo Concept, iç ve dış mekan mobilya, aydınlatma, mutfak ve banyo ürünleri, ev tekstili, dekoratif ve kişisel aksesuar kategorilerini ürün yelpazesine ekledi.

Ev ve yaşam için her şeyi bir arada sunmayı ilke edinen Mudo Concept, 2001 yılında Maslak Mudo Concept mağazası ile Türkiye'nin bu alanda hizmet veren ilk mağazası oldu.

Mudo Concept bugün 38.000'i aşkın ürün çeşidi ve 100.000 m2'nin üzerindeki satış alanıyla kendi alanının öncüsü olmayı sürdürmekte; yenilikçi, özgün, sıra dışı ve ilham veren masalsı koleksiyonları ile kusursuz bir yaşam stilini müşterilerine sunmaktadır.

Dünya trendlerinin çizgisinde özenle oluşturulan Mudo Concept koleksiyonları, kalite-değer dengesi içerisinde sayısız seçenek ile bir arada müşterilere ulaştırılmaktadır. Dünyanın farklı köşelerinde bulunan 400'e yakın çözüm ortağından sezonun trend ve temalarına uygun olarak temin ettiği ürünleri dışında tasarım felsefesine ve tarzına uygun olan yerli üretim ürünlerini kendi yorumu ile sergilemektedir. İnce bir zevki yansıtan koleksiyonunun her parçasıyla farklılığını hissettiren Mudo Concept, dünya trendlerini yakalamak isteyen, çeşitliliği ve farklı olmayı seven her yaş grubundan tüketicinin kendi stiline uygun seçenekleri bulabileceği Türkiye'nin ilk ve en önemli alışveriş noktası olmayı başarmıştır.