TÜRKİYE’NİN HER YERİNE KARGO ÜCRETİ 6.99 TL, 125 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

MUDO EXCLUSIVE CARD
 

Mudo Exclusive Card ile ilgili tüm konu başlıklarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 • Nasıl Mudo Exclusive Card alabilirim?

  • Mudo Exclusive Card; nakit ve banka kredi kartı ile yapılacak tek ödemeli alışverişlerinizde Mudo mağazalarında ve www.mudo.com.tr'de %10 indirim avantajı sağlayan Mudo'ya ait özel bir mağaza kartıdır. 
   Ayrıca mobilya ürünlerinde yapılan alışverişin %1'i, diğer tüm ürünlerde %3'ü kadar puan toplar. Mudo Exclusive Card aynı zamanda,  sezon süresince özel günlerinize ekstra indirim avantajı ve size özel dönemsel sürprizler de sunan Mudo Aile Kartıdır. 
   Mudo Exclusive Card'a Mudo mağazalarında bulunan başvuru formunu doldurarak hemen sahip olabilirsiniz. 
   Önemli Not: 
   1- Mudo Exclusive indirimi diğer indirimlerle birleştirilemez. 
   2- Mudo Exclusive Card'ı avantajları aksi belirtilmediği sürece tek ödeme, peşin alışverişlerde geçerlidir.
   3- Mudo Exclusive Card puanları kısa bir süre için sadece fiziksel Mudo mağazalarında yapılacak alışverişlerde kullanılabilir.
   4- Yıl içinde kazanılan puanlar aynı yılın son günü silinmektedir.

 • Mudo Exclusive Card sahibi olmanın avantajları nelerdir?

  • Mudo Exclusive Card sahibi iseniz, alışverişlerinizde kredi kartı (sadece tek çekimlik ödemeler için) veya havale ile yapacağınız ödemelerde, harici bir hizmet olan kargo bedeli hariç toplam indirimsiz ürün bedeli üzerinden %10 indirim kazanırsınız.
   Ayrıca mobilya alışverişlerinizde de fatura tutarınızın %1 oranında, diğer tüm ürün gruplarında da %3 oranında puan kazanırsınız. Puanlarınız, siparişinizin faturalandığı günün sonunda hesaplanır ve kartınızda aktif edilir.