{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }
TÜM GİYİM VE AKSESUAR ALIŞVERİŞLERİNİZDE 100 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!
MOBİLYA HARİCİ MUDO CONCEPT ALIŞVERİŞLERİNİZDE 100 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!
%13
ABRON HALI GRI 170X240
  • ABRON HALI GRI 170X240
  • ABRON HALI GRI 170X240
X

ABRON HALI GRI 170X240

Ürün Kodu: 1197982001

6290.99 TL
5489.99 TL
100 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Lütfen Adet Seçiniz
MAĞAZADA BUL

Lütfen beden seçimi yapınız.

Mağaza Bul

ABRON HALI GRI 170X240, RENKSİZ, Standart Değiştir

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Halı çırpılmamalı, dövülmemeli, elektrik süpürgesinin fırçasız uçları ile süpürülmelidir.

Halının üzerine koyulan sehpa, koltuk vs. eşya var ise iz yapmaması için yerleri ara ara değiştirilmeli, temas eden yerler elektrik süpürgesinin fırçasız uçları ile süpürülmelidir.

Hav dökülmesi, halı doğal malzeme ile üretildiği için olağandır.

Düzenli olarak yapılan vakumlu temizlik ve süpürme ile kısa sürede yok denecek kadar azalır.

Halıya bir madde dökülmesi durumunda çok hızlı bir şekilde harekete geçilmelidir.

Bu gibi durumlarda öncelikle sıvı dağılmadan kağıt havlu ile tampon uygulanarak fazla sıvı emilmeli, ağartıcı kimyasal içeren temizlik maddeleri (çamaşır suyu gibi) kullanılmamalıdır.

Sıvının döküldüğü alan tampon uygulamasından sonra soğuk su ve doğal sabun ile silinmelidir.

Silme işlemi lekeyi dağıtmayacak bir şekilde, hav yönünde yumuşak ve beyaz bir bez yardımı ile olmalı; dairesel veya hav yönünün tersine sert ovma işlemlerinden kaçınılmalıdır.

Boyar madde oranı yüksek sıvılar (çay, kahve, meyve suyu, vs.) döküldüğünde aşağıdaki adımlar hızlı ve doğru bir biçimde uygulanmalıdır.

Öncelikle sıvı dağılmadan kağıt havlu ile tampon uygulanarak fazla sıvı emilmelidir.

Kesinlikle ileri geri sert ovma hareketlerinden kaçınılmalı; sadece halının üzerine baskı uygulayarak sıvının emilmesi sağlanmalıdır.

Lekeli bölge, akan su altında en az 1 ? 2 dakika tutularak dökülen sıvının halıdan dışarıya atılması sağlanmalıdır.

Akan suyun halının lekesiz bölgelerine yayılmamasına dikkat edilmelidir.

Dökülen sıvı halıdan tamamen dışarı atıldığında, sünger ya da yumuşak bir bez ve kimyasal içermeyen halı şampuanı & sabun kullanılarak sadece lekeli bölge yıkanmalıdır.

İplik yapısına zarar verecek sert ovmalardan kaçınılmalıdır.

Lekeli bölge yeniden su altında en az 2 ? 3 dakika sabun halıdan tamamen dışarıya atılana kadar durulanmalıdır.

Durulama sonrasında, halının iplikleri hav yatım yönünde yatacak şekilde elinizle sıyırılarak fazla su halıdan dışarıya atılmalıdır.

Halı temiz ve kuru bir yere serilerek ve direk güneş ışığı almayacak bir şekilde kurutulmalıdır.

Temizlenen bölge tamamen kuruyana kadar üzerine basılmamalıdır.

Halının derin temizliği için el halısı yıkama konusunda uzman, profesyonel halı yıkama merkezlerinden destek alınmalıdır.

Yıkama merkezine Halının naturel malzemeden üretildiği ve yıkama sırasında kesinlikle Sodyum Hidroksit (Kostik) içeren ağır kimyasal temizleyicilerin kullanılmaması gerektiği vurgulanmalıdır.

Temizleme sonrasında halı asılmadan, yere serili olarak kısa sürede kurutulmalıdır.

Halı ıslakken kullanılmamalı ve direkt güneş ışığından korunmalıdır.

Malzeme: %100 Bambu

En: 170

Boy: 240

Yükseklik: 0

GARANTİ, TESLİMAT VE İADE

Mudo olarak ürün gruplarımıza göre, tüm ürünlerimizde faturanız üzerinde bulunan tarihten itibaren 2 yıl garanti veya sorumluluk süremiz bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için sıkça sorulan sorular bölümünü inceleyiniz.


Genel kargo kampanyası dahilinde Türkiye’nin her yerine kargo 8,99 TL’dir . Mobilya gibi büyük ebatlı ürün teslimatlarında sevkiyat ücreti uygulanır. Sevkiyat ücreti gönderilecek il-ilçe bilgisine ve alışveriş tutarına göre değişmektedir. Daha fazla bilgi için Mudo sevkiyat ücreti listesini inceleyiniz.Kara ulaşımının olmadığı ilçe ve adalarda teslimat kara tarafından seçilen iskeleye kadar yapılabilmektedir.

 

 

Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için sıkça sorulan sorular bölümünü inceleyiniz.

Stok Alarmı

Ürün stoğa geldiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

KAPAT
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "1197982", "sku": "1197982001", "category": "Halı", "name": "ABRON HALI GRI 170X240", "price": 5489.99, "variant": "RENKSİZ", "brand": "mudo", "dimension11": "2018 / Devamlı ", "dimension12": "EV TEKSTILI", "dimension13": "CONCEPT", "dimension14": "1197982-000", "dimension15": "1197982001", "dimension16": "6290.99", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "000", "dimension19": "Genel | HALI\u0026KİLİM GRUBU | HALI", "dimension30": "156239" } } }
×
Ürün favorilerinize eklendi