{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }
YENİ KOLEKSİYON HARİÇ GİYİM VE AKSESUARDA HER ŞEY YARI YARIYA!
AYDINLATMADA NET %30 İNDİRİM!

BAKIR TENCERE 18 CM

Ürün Kodu: 1198691001

385 TL
Lütfen Adet Seçiniz
Mağazada Bul

Lütfen beden seçimi yapınız.

Mağaza Bul

BAKIR TENCERE 18 CM, RENKSİZ, Standart Değiştir

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ


ÜRÜN BİLGİSİ

Anadolu metal işçiliğinin geleneklerini sürdüren el işçiliği bakır ürünlerdir. Ürünlerin iç yüzeyleri ve kapakları kalay ile kaplanmıştır. Kalaylama işlemi tamamen elle yapılmıştır ve bu işlemde %99,9 saf kalay kullanılmıştır. Kalaylama yöntemii yüzyıllardır kullanılmakta olan geleneksel bir yöntemdir. Bu ürün periyodik olarak kalaylanır ve parlatılır ise ebedi olabilir. Ürünlerin sapları katı pirinçten yapılmıştır. Tencere ve pişirme ürünleri üretiminde bakır en iyi ısı iletkenliğine sahip olanıdır. Bu özellik sayesinde bakır kaplarımız yemeklerin lezzetlerini ve besleyici niteliklerini kaybetmeden, homojen bir pişirme süreci garanti etmektedir.
KULLANMA TALİMATI

Daima ahşap veya plastik kaşık kullanılmalıdır.

Ürünün düşük ateşte kullanılması tavsiye edilmektedir.

Bakır mükemmel bir ısı iletkenidir, dolayısıyla ateşi en düşük ısıda tutarsanız kalaylamayı bozmadan ve az enerji harcayarak kusursuz bir pişirme elde edebilirsiniz.

Yemekleri ürünün içerisinde muhafaza etmeyiniz, sadece pişirme ve servis amaçlı kullanılması önerilmektedir.

Yumuşak bir sünger ve sıvı deterjan ile elde yıkanması tavsiye edilir.

Kalay cilası bittiği zaman tekrar kullanmadan önce yeniden kalaylatılması tavsiye edilir.

Bakırın dışını temizlemek için tuz ve sirke ya da limon ve tuza batırılmış bir bez ya da bakır temizliği için kullanılan herhangi bir ürün kullanılabilir

Malzeme: %100 Bakır

En: 18

Boy: 18

Yükseklik: 9

Menşei: TÜRKİYE

GARANTİ, TESLİMAT VE İADE

Mudo olarak ürün gruplarımıza göre, tüm ürünlerimizde faturanız üzerinde bulunan tarihten itibaren 2 yıl garanti veya sorumluluk süremiz bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için sıkça sorulan sorular bölümünü inceleyiniz.


Türkiye’nin her yerine kargo 6,99 TL’dir. 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır. Mobilya gibi büyük ebatlı ürün teslimatlarında sevkiyat ücreti uygulanır. Sevkiyat ücreti 95 TL ile 300 TL arasında değişmektedir. Daha fazla bilgi için sıkça sorulan sorular bölümünü inceleyiniz.


Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için sıkça sorulan sorular bölümünü inceleyiniz.

{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "1198691", "sku": "1198691001", "category": "Bakır Ürünler", "name": "BAKIR TENCERE 18 CM", "price": 385, "variant": "RENKSİZ", "brand": "mudo", "dimension11": "2018 / Devamlı ", "dimension12": "MUTFAK", "dimension13": "CONCEPT", "dimension14": "1198691-000", "dimension15": "1198691001", "dimension16": "385", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "000", "dimension19": "Genel | PİŞİRME GRUBU | PİŞİRME ÜRÜNLERİ", "dimension30": "154672" } } }