{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

KAMPANYALAR

HER ŞEY İNDİRİMDE

HER ŞEY İNDİRİMDE

Kosullar:

Mudo.com.tr ve Mudo mağazalarından yapacağınız seçili giyim ve aksesuar ürünlerinde Her Şey İndirimde!

KAMPANYAYA GİT
Burgos Koltuklarda %30 İndirimlere Ek %5 İndirim

Burgos Koltuklarda %30 İndirimlere Ek %5 İndirim

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

mudo.com.tr'de yapacağınız Burgos koltuk alışverişlerinde indirimlere ek sepette %5 indirim uygulanır.

KAMPANYAYA GİT
Mobilyalarda %10 KDV İndirimi

Mobilyalarda %10 KDV İndirimi

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de; tüm mobilya alışverişlerinde indirimlere ek sepette %10 KDV indirimi uygulanır. 28.07.2017 - 30.07.2017 tarihleri arasında ki kumaş koltuk alışverişlerinizde, mağazalardan yapılan peşin ödemelerde, mudo.com.tr'den yapacağınız tüm ödemelerde %5 ek indirim uygulanır.

KAMPANYAYA GİT
Pansy Serisi Ürünlerde Sepette %10 İndirim

Pansy Serisi Ürünlerde Sepette %10 İndirim

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo.com.tr'den yapacağınız Pansy & Ice Queen Beyaz Serisi ürünlerde sepette %10 ek indirim!

KAMPANYAYA GİT
JOLLY TUR İNDİRİM ÇEKİ KAMPANYASI

JOLLY TUR İNDİRİM ÇEKİ KAMPANYASI

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

23 Haziran 2017 – 15 Ağustos 2017 tarihleri arasında Mudo’dan yapılacak 250 TL ve üzeri tüm giyim ve aksesuar alışverişlerde, Jolly Tur’da geçerli 100 TL değerinde indirim çeki* kazanma fırsatı sunulacaktır. *İndirim çeki Jolly Tur’dan yapılacak 2.000 TL ve üzeri tüm seyahat alımlarında geçerli olup her rezervasyon için 1 adet kullanım hakkı sağlanacaktır. 23 Haziran 2017 – 15 Ağustos 2017 tarihleri arasında Mudo mağazalarından 250 TL ve üzeri tüm giyim ve aksesuar yapılacak alışverişler sonrasında müşterilerin kayıtlı cep telefonu numaralarına sms olarak ve e-posta adreslerine Mudo tarafından kampanya kodu gönderilecektir. Müşteriler kampanya kodunu, Jolly Tur acenteleri, Jolly Tur çağrı merkezi ve www.jollytur.com web sitesinden yapacakları seyahat satın alım aşamasında ibraz ederek kampanyadan faydalanabileceklerdir. Kampanya kullanımı sigorta, yiyecek-içecek, ekstra harcama, ulaşım ve müze ören yeri girişlerini kapsamamaktadır. Kampanya mevcut indirimler dışında, banka kampanyaları ve diğer kampanyalar ile de birleştirilemez Kampanyaya katılım sağlamak için son gün 15 Ağustos 2017 olup indirim çekleri 31 Ekim 2017 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirim çekleri iptal olacaktır. Müşteriler her kod için kampanyadan bir kez yararlanabilecektir. Kampanya Jolly Tur mobil uygulamasında geçerli değildir. Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Mudo Satış Mağazaları A.Ş ve Club JollyTicaret A.Ş.’ye aittir. MUDO %20 İNDİRİM KAMPANYASI 23 Haziran 2017 – 15 Ağustos 2017 tarihleri arasında Jolly Tur’dan 1.000 TL ve üzeri tur veya otel konaklama satın alımlarında Mudo’ da geçerli %20 indirim kazanma fırsatı sunulacaktır. 23 Haziran 2017 – 15 Ağustos 2017 tarihleri arasında Jolly Tur acentelerinden, Jolly Tur çağrı merkezinden ve www.jollytur.com web sitesinden 1.000 TL ve üzeri tur veya otel konaklama satın alımları sonrasında müşterilerin kayıtlı cep telefonu numaralarına sms olarak ve e-posta adreslerine Jolly Tur tarafından kampanya kodu gönderilecektir. Müşteriler kampanya kodunu, Mudo mağazalarındaki satın alımlarında ibraz ederek faydalanabileceklerdir. Mudo mağazalarındaki indirimli ürünlerde kampanya indirim oranı ek %10 olarak değişiklik gösterecektir. Kampanya kodları Mudo Outlet mağazalarında,Mudo web sitesi ve Mudo mobil uygulamasında geçerli değildir. Kampanyaya katılım sağlamak için son gün 15 Ağustos 2017 olup, kampanya kodları 31 Ekim 2017 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar iptal olacaktır. Müşteri her kod için kampanyadan bir kez yararlanabilecektir. Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Mudo Satış Mağazaları A.Ş ve Club JollyTicaret A.Ş.’ye aittir.

KAMPANYAYA GİT
6 Adet Bardak Alışverişinde Kargo Bedava

6'LI BARDAK ALIMLARINDA KARGO BEDAVA

Kosullar:

Mudo.com.tr'den yapacağınız Bardak kategorisi alışverişlerinde, 6 adet siparişinizde Kargo Bedava!

KAMPANYAYA GİT
Sofra Grubu Alışverişlerinde 6'lı alımlarda Kargo Bedava

Sofra Grubu Alışverişlerinde 6'lı alımlarda Kargo Bedava

Kosullar:

Mudo.com.tr'den yapacağınız Sofra Grubu kategorisi alışverişlerinde, 6 adet siparişinizde Kargo Bedava!

KAMPANYAYA GİT
Seçili Ürünlerde 3 Al 2 Öde

Seçili Bardak, Kadeh, Fincan ve Kupalarda 3 Al 2 Öde

Kosullar:

Kampanya mudo.com.tr ve Mudo Exclusive Card sahiplerine özel olup; seçili kupa, bardak, kadeh ve fincanlarda üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepete ek indirim uygulanacaktır. İndirim en düşük fiyatlı ürün tutarı kadar tüm sepete dağıtılarak uygulanacaktır. Ürün iadelerinde herhangi bir ürün için indirimli fiyat üzerinden iade işlemi yapılacaktır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT