{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
100 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO!

KAMPANYALAR

dekopasaj kampanyası

ESKİ MOBİLYANIZI DEKOPASAJ.COM'DA SATIN , YEPYENİ MUDO CONCEPT MOBİLYANIZI İNDİRİMLE ALIN!

Kosullar:

Kampanya; Mudo.com.tr’de geçerli olup Dekopasaj’da yeni mobilya ilanı açan tüm kullanıcılarımıza 3000 TL ve üzeri tüm İç ve Dış mekan mobilya alışverişlerinde geçerli olmak üzere %7 indirim + tek ödemede %10 ek indirim ve ücretsiz sevkiyat* olanağı sağlamaktadır. %7 İndirim yalnızca mudo.com.tr kullanıcılarına özel olup her kullanıcı yalnızca bir kere indirimden yararlanabilir. 3.000 TL katlarına göre indirim oranı artmamaktadır. Evden satışlarda %15, depodan satışlarda %35 komisyon indirimi uygulanacak olup 07.11.2019 tarihine kadar geçerlidir. Komisyon indiriminin geçerli olabilmesi için verilen kodun onaya gönderilmeden önce kampanya kodu kısmına yazılıp ilanın onaylanıp yayınlanmış olması gerekmektedir.Kampanya diğer kampanyalar ile birleşmekte olup , kazanılan indirim kodlarının son kullanım tarihi 29.11.2019 dur. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Ücretsiz Sevkiyat : Mudo mağazalarının bulunduğu illerde teslimat adresine en yakın Mudo mağazasıyla 40 km mesafeye kadar geçerlidir. Bu kapsam dışında kalan teslimatlar ücrete tabi olmaktadır.

KAMPANYAYA GİT

AYDINLATMADA %30 İNDİRİM + ÜCRETSİZ KARGO

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, tüm aydınlatma ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
mobilya

MOBİLYADA ÇOK AL ÇOK KAZAN

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, İç Mekan Mobilya ürünlerini kapsamaktadır. Kampanya, 10.000 TL mobilya alışverişlerine 1.000 TL, 15.000 TL'ye 2.000 TL, 20.000 TL'ye 3.000 TL, 25.000 TL'ye 4.000 TL, 30.000 TL'ye 5.000 ve 35.000 TL'ye %20 indirim fırsatı sunar. Kampanya, nakit ve tek çekime %10 indirim ile birleşmekte bunun dışındaki kampanyalar ile birleşmemektedir. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
sezon ortası indirimi

SEZON ORTASI İNDİRİMİ

Kosullar:

Kampanya; Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'de geçerli olup; Yeni sezon indirimli giyim ve akssesuar ürünlerini kapsamaktadır.Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek indirim uygulanmaz. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
pantolon kampanya

2. ÜRÜNE %40 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; yeni koleksiyon erkek pantolon ürünlerini kapsamaktadır. Mudo.com.tr'de Sepete atılan her 2 adet üründen en düşük fiyatlı olan ürüne sepette ek %40 indirim uygulanacaktır. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak uygulanmaktadır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
basic tshirt 2.ye %40 indirim

2.YE %40 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; yeni koleksiyon kadın ve erkek basic t-shirt ürünlerini kapsamaktadır. Mudo.com.tr'de Sepete atılan her 2 adet üründen en düşük fiyatlı olan ürüne sepette ek %40 indirim uygulanacaktır. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak uygulanmaktadır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tu

KAMPANYAYA GİT
şal,saç bandı ve fular 2.ye %40 indirim

2.YE %40 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; yeni koleksiyon kadın/erkek şal,saç bandı ve fular ürünlerini kapsamaktadır. Mudo.com.tr'de Sepete atılan her 2 adet üründen en düşük fiyatlı olan ürüne sepette ek %40 indirim uygulanacaktır. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak uygulanmaktadır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
yeni sezon çoraplarda 3 al 2 öde kampanyası

ÇORAPLARDA 3 AL 2 ÖDE

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; yeni koleksiyon kadın/erkek çorap ürünlerini kapsamaktadır. Sepete atılan her 3 adet üründen en düşük fiyatlı olan otomatik olarak düşülecektir. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
mutfak indirim

SON FIRSAT! %50 İNDİRİM

Kosullar:

Kampanya; Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'de geçerli olup; Spring, Mandala ve Portre serilerini kapsamaktadır. Ürün üzerindeki %50 indirimli fiyat geçerli olmakla birlikte sepette ek indirim uygulanmaz. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
buyuk concept indirimi

SONBAHAR İNDİRİMİ

Kosullar:

Kampanya; Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'de geçerli olup; Mobilya hariç mudo concept markalı ürünleri kapsamaktadır.Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek indirim uygulanmaz. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
cercevelerde en az %30 indirim

ÇERÇEVELERDE NET %30 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya,tüm çerçeve ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
PARAF İLE 12 AYA VARAN TAKSİT İMKANI

PARAF İLE 12 AYA VARAN TAKSİT İMKANI

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; • 1 Ağustos-31 Ekim 2019 tarihleri arasında Paraf POS’undan yapılacak giyim, mobilya, aksesuar ve ev dekorasyon ürünlerinde 500 TL altı alışverişlerde 7 taksit, 500 TL ve üzeri alışverişlerde 12 aya varan taksit imkânı sunulacaktır. • 7 taksit için Paraf POS’unda kampanya menüsünde 10 TL üzeri 2 taksitli alışverişlerde +5 taksit, 12 aya varan taksit için 500 TL ve üzeri 3, 4 ve 5 taksitli alışverişlerde +7 taksit seçilerek işlem yapılmalıdır. • mudo.com.tr’de Paraf POS’undan yapılacak 10 TL üzeri 2 taksitli alışverişlerde +5 taksit, 5 taksitli alışverişlerde +7 taksit otomatik olarak uygulanacaktır, mudo.com.tr’de seçmeli olmayacaktır. • ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dâhil değildir. • Kampanyaya ilişkin bilgi müşteriye ait slip üzerinde yer alacak olup geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır. TÜRKIYE HALK BANKASI A.S. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir. • Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
cicek indirim

DAL ÇİÇEKLERDE 3 AL 2 ÖDE FIRSATI!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; dekoratif dal çiçekleri kapsamaktadır. Sepete atılan her 3 adet üründen en düşük fiyatlı olan otomatik olarak düşülecektir. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
banyo indirim

BANYO ÜRÜNLERİNDE %30 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya,seçili banyo ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
kilim yolluk indirim

KİLİM VE YOLLUKLARDA NET %30 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, kilim ve yolluk ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
ev tekstili indirim

MASA ÖRTÜSÜ VE RUNNERLARDA NET %30 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, masa örtüsü ve runner ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
saksi agac indirim

SAKSI VE DEKORATİF AĞAÇLARDA NET %25 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, seçili saksı ve dekoratif ağaç ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
halı , duvar grubu ürünleri ve aydınlatmada %10 indirim kampanyası

MOBİLYA ALIŞVERİŞLERİNİZE DUVAR GRUBU , HALI ÜRÜNLERİ VE AYDINLATMADA EK %10 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, mobilya alışverişlerinize duvar grubu , halı ürünleri ve tüm aydınlatma ürünlerinde sepette ek %10 indirim avantajı sunar. İndirimler, sepette uygulanacaktır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

nakit ve tek çekimde mobilya alışverişinde %10 ek indirim kampanyası

MOBİLYALARDA TEK ÇEKİME %10 iNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm iç mekan mobilya ve dış mekan mobilyalarda geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte ödeme tipi peşin seçildiğinde ek indirim uygulanır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
mobilyada ücretsiz teslimat kampanyası

TÜM MOBİLYALARDA ÜCRETSİZ SEVKİYAT

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan Tüm Mobilyalarda Ücretsiz Sevkiyat kampanyası; mobilya alışverişlerinizde ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte, Mudo mağazalarının bulunduğu illerde teslimat adresine en yakın Mudo mağazasıyla 40 km mesafeye kadar geçerlidir. Bu kapsam dışında kalan teslimatlar ücrete tabi olmaktadır.Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT