{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
SEÇİLİ MUTFAK ÜRÜNLERİNDE 3 AL 2 ÖDE FIRSATI!
TÜM ÇERÇEVELERDE 3 AL 2 ÖDE FIRSATI!
MASAÜSTÜ AYDINLATMA ÜRÜNLERİNDE NET %30 İNDİRİM!
YENİ SEZON SEÇİLİ KADIN PLAJ ÜRÜNLERİNDE 2.YE %40 İNDİRİM!
İÇ MEKAN MOBİLYA ÜRÜNLERİNDE 10.000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE 1.000 TL İNDİRİM
POLO YAKA ELBİSELERDE 1 ADET 99,99 TL, 2 ADET 149,99 TL
SEÇİLİ KOLTUKLARDA NET %30 İNDİRİM!
ERKEK PANTOLON VE ŞORT ÜRÜNLERİNDE 2.YE %40 İNDİRİM!
SEÇİLİ BASIC T-SHIRT ÜRÜNLERİNDE 2.YE %40 İNDİRİM!

KAMPANYALAR

mutfak kampanya

MUTFAK ÜRÜNLERİNDE 3 AL 2 ÖDE!

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili mutfak ürünlerini kapsamaktadır. Sepete atılan her 3 adet üründen en düşük fiyatlı olan otomatik olarak düşülecektir. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
saksi agac indirim

SAKSI VE DEKORATİF AĞAÇLARDA %25 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, seçili saksı ve ağaçları kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
bahce mobilyalari

BAHÇE MOBİLYALARINDA EN AZ %25 NET İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, bahçe mobilyalarını kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
Yeni sezon giyim ve aksesuar ürünleri yaz indirimi

YAZ İNDİRİMİ

Kosullar:

Kampanya; Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'de geçerli olup; Yeni Koleksiyon seçili hazır giyim ürünlerini kapsamaktadır.Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek indirim uygulanmaz.Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
cerceve indirim

ÇERÇEVELERDE 3 AL 2 ÖDE FIRSATI!

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm çerçeveleri kapsamaktadır. Sepete atılan her 3 adet çerçeveden en düşük fiyatlı olan otomatik olarak düşülecektir. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
dekoratif indirim

DEKORATİF ÜRÜNLERDE NET %30 İNDİRİM!

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, saatler, valizler, vazolar, küpler, mumlar, mumluklar ve fenerleri kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
cicek indirim

DAL ÇİÇEKLERDE 3 AL 2 ÖDE FIRSATI!

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; dekoratif dal çiçekleri kapsamaktadır. Sepete atılan her 3 adet üründen en düşük fiyatlı olan otomatik olarak düşülecektir. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
aydinlatma indirim

MASAÜSTÜ AYDINLATMALARDA NET %30 İNDİRİM

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, masaüstü aydınlatma ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

2. ÜRÜNE %40 İNDİRİM

Kosullar:

Kampanya; mudo.com.tr'de geçerli olup; yeni koleksiyon erkek pantolonlarını kapsamaktadır. İndirimler en ucuza ürüne sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

2. ÜRÜNE %40 İNDİRİM

Kosullar:

Kampanya; mudo.com.tr'de geçerli olup; yeni koleksiyon şal ve saç bantlarını kapsamaktadır. İndirimler en ucuza ürüne sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
elbise indirim

POLO YAKA ELBİSELERDE İNDİRİM!

Kosullar:

Kampanya; mudo.com.tr'de geçerli olup; seçili polo yaka elbiseleri kapsamaktadır. 1 adet ürün alımında 99.99 TL, 2 adet ürün alımında 149.99 TL geçerli olacaktır. Fiyat indirimi sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
plaj ürünlerinde 2.ye %40 indirim

YENİ SEZON SEÇİLİ KADIN PLAJ ÜRÜNLERİNDE 2.YE %40 İNDİRİM!

Kosullar:

Kampanya; mudo.com.tr'de geçerli olup; kadın yeni koleksiyon mayo , bikini ve plaj terliği ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler en ucuza ürüne sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
koltuklarda net %30 indirim kampanyası

KOLTUK GRUPLARINDA NET %30 İNDİRİM!

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, seçili koltuk ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

%50'YE VARAN YAZ İNDİRİMİ!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; concept ürünlerini kapsamaktadır. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek bir indirim uygulanmamaktadır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
halı , duvar grubu ürünleri ve aydınlatmada %10 indirim kampanyası

MOBİLYA ALIŞVERİŞLERİNİZE DUVAR GRUBU , HALI ÜRÜNLERİ VE AYDINLATMADA EK %10 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, mobilya alışverişlerinize duvar grubu , halı ürünleri ve masaüstü aydınlatma grubu hariç tüm aydınlatma ürünlerinde sepette ek %10 indirim avantajı sunar. İndirimler, sepette uygulanacaktır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

BONUS İLE 12 AYA VARAN TAKSİT İMKANI

GARANTİ İLE 12 AYA VARAN TAKSİT İMKANI

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; • 01 Mayıs 2019 – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Mudo mağazalarında 500 TL ve üzeri alışverişlerde 12 taksit, 500 TL altı alışverişlerde 7 taksit imkanı sunulacaktır. • Kampanya dahilinde 500 TL altındaki alışverişlerde 3 taksitli ödemelerde +4 taksit verilerek 7 taksit ve 500 TL üzeri alışverişlerde 8 taksitli ödemelerde +4 taksit verilerek toplamda 12 taksit seçeneği kart sahiplerine sunulacaktır. • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile) , Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, Shop&Fly , Shop&Fly Business, American Express Card, American Express Business Card, Denizbank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, Turkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus, DenizBonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus Business kampanyaya dahildir. • Bonus Genç, Bonus Flexi, ING Bonus, ING Bonus Business, Teb Bonus Business, Şeker Bonus Business, AlternatifBank Bonus Business kampanya haricindedir. • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET MUDO” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. • Ek kartlar kampanyaya dahildir. . Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
mobilyada ücretsiz teslimat kampanyası

TÜM MOBİLYALARDA ÜCRETSİZ SEVKİYAT

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan Tüm Mobilyalarda Ücretsiz Sevkiyat kampanyası; mobilya alışverişlerinizde ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte, Mudo mağazalarının bulunduğu illerde teslimat adresine en yakın Mudo mağazasıyla 40 km mesafeye kadar geçerlidir. Bu kapsam dışında kalan teslimatlar ücrete tabi olmaktadır.Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
Tüm Mobilyalarda %10 Kdv İndirimi

Tüm Mobilyalarda %10 Kdv İndirimi

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm mobilyalarda geçerlidir. Masa ayağı ve tabla gibi ayrı satılan ürünlerde geçerli değildir. Mudo.com.tr de yaptığınız alışverişlerinizde sepette ek %10 indirim uygulanmaktadır. Mağazada yaptığınız alışverişlerde kasada indirim otomatik uygulanır.

KAMPANYAYA GİT
nakit ve tek çekimde mobilya alışverişinde %10 ek indirim kampanyası

MOBİLYALARDA %10 iNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm iç mekan mobilya ve dış mekan mobilyalarda geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte ödeme tipi peşin seçildiğinde ek indirim uygulanır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT