{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
MOBİLYA HARİCİ MUDO CONCEPT ALIŞVERİŞLERİNİZDE 100 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!
GİYİM VE AKSESUAR ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO!

KAMPANYALAR

ekinoks ücretsiz kargo

EN UZUN GÜNE ÖZEL ÜCRETSİZ KARGO

Kosullar:

Mudo.com.tr'de  geçerli olan kampanya;  tüm giyim ve aksesuar ürünlerinde geçerlidir. Kargo bedava kampanyası sepette otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
banyo ve ev tekstil ürünlerinde yüzde 50 indirim

TÜM BANYO VE EV TEKSTİLİ ÜRÜNLERİNDE 2.YE EK %50 İNDİRİM

Kosullar:

Mağazalarda ve Mudo.com.tr'de geçerli olan kampanya;  tüm ev tekstil ve Be In A Good, Balmy ve Ağaçtan Biosy markaları hariç tüm banyo ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Kampanya diğer kampanyalar ile birleşebilir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
ceyiz kampanyasi 500 tl indirim

HER 3000 TL ALIŞVERİŞİNİZE 500 TL İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo.com.tr'de  geçerli olan kampanya; Sebzelik ve servis arabaları hariç tüm mutfak ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler sepete eklenen her 3000 TL lik ürün için 500 TL indirim olacak şekilde otomatik olarak uygulanacaktır. Başka kampanyalar ile birleştirilebilmektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.


KAMPANYAYA GİT
indirim

YAZ İNDİRİMİ

Kosullar:

Mudo.com.tr'de ve mağazalarda geçerli olan kampanya; seçili yeni sezon giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlara  otomatik olarak yansıtılacaktır. Kampanya diğer kampanyalar ile birleşmektedir.  Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
corap kampanyasi

3 AL 2 ÖDE FIRSATI

Kosullar:

Mudo.com.tr'de ve mağazalarda geçerli olan kampanya; tüm çorap ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Kampanya diğer kampanyalar ile birleşmektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
pişirme grubunda net yüzde 30 indirim

PİŞİRME GRUBUNDA NET %30 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo.com.tr'de geçerli olan kampanya;  Tüm pişirme grubu ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleşmektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

MOBİLYA VE AYDINLATMADA 2. ÜRÜNE %25 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo.com.tr'de geçerli olan kampanya;  İç Mekan Mobilya ve Aydınlatma ürünlerini kapsamaktadır. Ampül ürünleri kampanyaya dahil değildir.İndirimler sepete atılan en ucuz ürüne uygulanacaktır. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleşmektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
aydinlatma 2. urune %25 indirim

AYDINLATMADA 2. ÜRÜNE %25 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo.com.tr'de geçerli olan kampanya; Aydınlatma ürünlerini kapsamaktadır. Ampül ürünleri kampanyaya dahil değildir.İndirimler sepete atılan en ucuz ürüne uygulanacaktır. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleşmektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.


KAMPANYAYA GİT
maskelerde 3 al 2 öde

Maskelerde 3 AL 2 ÖDE

Kosullar:

Mudo.com.tr'de geçerli olan kampanya; tüm maske ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Kampanya diğer kampanyalar ile birleşmektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
mobilya indirim

TÜM MOBİLYALARDA ÇOK AL ÇOK KAZAN!

Kosullar:

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, tüm iç mekan ve dış mekan ürünlerini kapsamaktadır. 15.000 TL'ye 1.500 TL, 20.000 TL'ye 2.500 TL, 25.000 TL'ye 3.500 TL, 30.000 TL ve üzerine ise en fazla 4.500 TL indirim uygulanmaktadır. İndirimler, sepet sayfasında otomatik olarak düşecektir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

YATAK ODASI ÜRÜNLERİNDE 3 ÜRÜN ALIMINA %10 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; yatak odası ürünlerini kapsamaktadır. Sepete atılan 3 adet ürün toplamından otomatik olarak %10 indirim uygulanacaktır. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
hali_duvar_indirim

MOBİLYA ALIŞVERİŞLERİNDE HALI , DUVAR GRUBU ÜRÜNLERİNE %10 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm halı , duvar grubu ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, sepette otomatik olarak uygulanacaktır.Kampanya,diğer kampanyalar ile birleşmemektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
mobilya ucretsiz teslimat

MOBİLYADA ÜCRETSİZ SEVKİYAT

Kosullar:

Tüm mobilyalarda ücretsiz sevkiyat kampanyası tüm indirimler düşüldükten sonra KDV dahil 7500 TL üzeri alışverişler için geçerlidir. Kampanya, mudo.com.tr ve tüm Mudo mağazalarından yapılan alışverişlerde, en yakın (sevkiyat yapan) Mudo mağazasına 40 KM mesafeye kadar yapılacak sevkiyatlar için geçerlidir. Bu kapsam dışında kalan teslimatlar ücrete tabidir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
nakit ve tek çekimde mobilya alışverişinde %5 ek indirim kampanyası

MOBİLYALARDA TEK ÇEKİME %5 iNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm iç mekan mobilya ve dış mekan mobilyalarda geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte ödeme tipi peşin seçildiğinde ek indirim uygulanır.İndirim, sadece kredi kartı yapılan sanal pos ödemelerinde geçerlidir. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

GARANTİPAY İLE 300 TL VE ÜZERİNE 50 TL BONUS

Kosullar:

Kampanya Detayları:

  • Kampanya kapsamında, www.mudo.com.tr ‘den, 1-30 Haziran 2021 tarihleri arasında,Bonus kredi kartları ile tek seferde 300 TL ve üzeri alışveriş yaparak ödemeyi GarantiPay ile tamamlayan müşteriler 50 TL bonus kazanacaktır.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa 50 TL Bonus kazanabilir.
  • Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.
  • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
  • Alışveriş sepetinizi www.mudo.com.tr ’den oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BVVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
  • İndirim yasaklı, konsinye ve kozmetik alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları dahildir.
  • Ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
  • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş’tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahipleri kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET MUDOHAZİRAN yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Kazanılan Bonus'lar  16-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında Garanti BBVA üye iş yerlerinde kullanılabilir.
  • Kullanılmayan Bonus’lar 1 Ağustos 2021 ’de geri alınacaktır.
  • İade veya iptali yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Garanti BBVA ve Mudo kampanyayı değiştirme ve iptal hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
garanti bonus kampanyasi

BONUS'LU OLUN 100 TL'YE VARAN MUDO BONUS KAZANIN!

Kosullar:

Kampanya Detayları:

 • Buraya tıklayın, yönlendirildiğiniz sayfadaki başvuru formunu doldurun.
 • ​Başvurunuz onaylandıktan sonra sanal kartınız oluşsun.

 • Sanal  kart bilgilerinizi BonusFlaş, Garanti BBVA Mobil ya da Garanti BBVA İnternet'ten görüntüleyerek, alışverişinizi Bonus fırsatlarıyla yapın.