{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
AYDINLATMADA NET %30 İNDİRİM!
Tüm Ürünlerde 250 TL'ye 50 TL İNDİRİM! Mobilya ve Aydınlatma ürünleri hariçtir.

KAMPANYALAR

250 TL'YE 50 TL İNDİRİM!

250 TL'YE 50 TL İNDİRİM!

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo.com.tr'de geçerli olan kampanya, tüm giyim&aksesuar ürünlerinde ve Mudo Concept markalı aydınlatma ve mobilya harici tüm ürünlerde 250 TL'lik alışverişlere 50 TL indirim fırsatı sunar.Fiyat indirimi sepet sayfasında otomatik olarak düşülecektir. Kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
SEPETTE EK %15 İNDİRİM

SEPETTE EK %15 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo.com.tr'de geçerli olan kampanya, son kalan seçili ürünlerde sepette ek %15 indirim fırsatı sunar. Ürün indirimi sepet sayfasında otomatik olarak düşülecektir. Kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
POLO YAKA ELBİSELERDE İNDİRİM!

POLO YAKA ELBİSELERDE İNDİRİM!

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo.com.tr'de geçerli olan kampanya, Polo yaka elbise ürünlerinde tekli alımlar 99,99 TL iken, ikili alımlarda 149,99 TL fırsatı sunar. Ürün indirimi sepet sayfasında otomatik olarak düşülecektir. Kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
ÇORAPLARDA 3 AL 2 ÖDE!

ÇORAPLARDA 3 AL 2 ÖDE!

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo.com.tr'de geçerli olan kampanya,Yeni sezon çorap ürünlerinde 3 al 2 öde fırsatı sunar.Sepete eklenen ürünlerden en düşük fiyatlı olan ürünün ödemesi otomatik olarak düşülecektir.Kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez.Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
BAHAR İNDİRİMİ

BAHAR İNDİRİMİ

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Kampanya Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'de geçerli olup; Yeni Koleksiyon seçili hazır giyim ürünlerini kapsamaktadır.Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek indirim uygulanmaz.Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

AHŞAP GRUPLARINDA NET %30 İNDİRİM!

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, iç mekan ahşap grubu ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

TÜM YATAK ODASI TEKSTİL ÜRÜNLERİNDE NET %50 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, seçili yatak odası tekstil ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

12 AYA VARAN TAKSİT İMKANI!

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Paraf ile Mudo'da 12 Aya Varan Taksit! • 1 Şubat-30 Nisan 2019 tarihleri arasında tüm Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de Paraf kart ile yapılacak giyim, mobilya aksesuar ve ev dekorasyon ürünlerinde 500 TL altı alışverişlerde 7 taksit, 500 TL ve üzeri alışverişlerde 12 aya varan taksit imkanı sunulacaktır. • mudo.com.tr’de Paraf POS’undan yapılacak 10 TL üzeri 2 taksitli alışverişlerde +5 taksit, 500 TL ve üzeri 3,4,5 taksitli işlemlerde +7 taksit otomatik olarak uygulanacaktır, mudo.com.tr’de + taksit bankanız tarafından otomatik olarak verilecektir.

PARAF İLE YAPACAĞINIZ 300 TL ÜZERİ İLK ALIŞVERİŞİNİZE 50 TL PARAFPARA

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Paraf ile Yapacağınız 300 TL Ve Üzeri İlk Alışverişinize 50 TL Parafpara! • 08 - 21 Nisan 2019 tarihleri arasında tüm Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de Paraf kart ile yapılacak giyim, mobilya aksesuar ve ev dekorasyon ürünlerinde 300 TL üzeri ilk alışverişlerde 50 TL parafpara kazanma imkanı sunuyor.Kazanılan parafparalar bir sonraki gün karta yüklenilecek olup 2 Mayıs tarihine kadar geçerli olacaktır.Her müşteri kampanyadan 1 kez yararlanabilir.Kazanılan puanlar mudo.com.tr de geçerli olmayıp yalnızca mudo mağazalarında geçerli olacaktır.Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
Tüm Mobilyalarda %10 Kdv İndirimi

Tüm Mobilyalarda %10 Kdv İndirimi

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm mobilyalarda geçerlidir. Masa ayağı ve tabla gibi ayrı satılan ürünlerde geçerli değildir. Mudo.com.tr de yaptığınız alışverişlerinizde sepette ek %10 indirim uygulanmaktadır. Mağazada yaptığınız alışverişlerde kasada indirim otomatik uygulanır.

KAMPANYAYA GİT

MOBİLYA ALIŞVERİŞLERİNİZE DUVAR GRUBU VE HALI ÜRÜNLERİNE EK %10 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, mobilya alışverişlerinize duvar grubu ve halı ürünlerinde sepette ek %10 indirim avantajı sunar. İndirimler, sepette uygulanacaktır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

TÜM MOBİLYALARDA ÜCRETSİZ SEVKİYAT

TÜM MOBİLYALARDA ÜCRETSİZ SEVKİYAT

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan Tüm Mobilyalarda Ücretsiz Sevkiyat kampanyası; mobilya alışverişlerinizde ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte, Mudo mağazalarının olduğu illerdeki alışverişlerde ve Mudo mağazalarında uygulanan 95 TL olan sevkiyat ücreti indirimidir. Mudo mağazalarının olmadığı illerden yapılan online alışverişlerde sevkiyat ücreti alınmaktadır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
%5 İndirim

MOBİLYALARDA %10 iNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm iç mekan mobilya ve dış mekan mobilyalarda geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte ödeme tipi peşin seçildiğinde ek indirim uygulanır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT