{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
MOBİLYA HARİCİ MUDO CONCEPT ALIŞVERİŞLERİNİZDE 100 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!
TÜM GİYİM VE AKSESUAR ALIŞVERİŞLERİNİZDE 150 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

KAMPANYALAR

büyük indirim fırsatı

EYLÜL'ÜN BÜYÜK İNDİRİM FIRSATI!

Kosullar:

mudo.com.tr'de ve mağazalarda geçerli olan kampanya; Tüm İlkbahar/Yaz'21 giyim ve aksesuar ürünlerinde geçerlidir. Sepette indirimli fiyatlar üzerine %20 indirim uygulanacaktırKampanya, diğer kampanyalar ile birleşmektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
buyuk sonbahar indirimi

Büyük Sonbahar İndirimi Sepette Ek %20 İndirim Kampanyası

Kosullar:

Kampanya mudo.com.tr'ye özel olup mağazalarda ise SMS ile iletilen kod ile geçerli olacaktır; Tüm  Banyo(Be in a good, balmy, ağaçtan biosy, diatomit, redro hariç),  Mutfak(Arzum, Grundig, Kumtel, servis arabaları, mutfak tezgahları, sebzelikler hariç), Dekorasyon, Aydınlatma(ampuller hariç) ve Ev Tekstili ürünlerinde geçerlidir. Sepette indirimli fiyatlar üzerine %20 indirim uygulanacaktır.  Kampanya, diğer kampanyalar ile birleşmemektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
ikinci ürüne indirim

KADIN BASİC T-SHIRTLERDE İKİNCİ ÜRÜNE %40 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo.com.tr'de ve mağazalarda geçerli olan kampanya; Basic t-shirt  ürünlerinde geçerlidir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.


KAMPANYAYA GİT
ceyiz kampanyasi 500 tl indirim

HER 3000 TL ALIŞVERİŞİNİZE 500 TL İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo.com.tr'de  geçerli olan kampanya; Sebzelik ve servis arabaları hariç tüm mutfak ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler sepete eklenen her 3000 TL lik ürün için 500 TL indirim olacak şekilde otomatik olarak uygulanacaktır. Başka kampanyalar ile birleştirilebilmektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
mobilya indirimin favorileri

MOBİLYADA İNDİRİMİN FAVORİLERİ KAMPANYASI

Kosullar:

Mudo.com.tr'de ve mağazalarda geçerli olan kampanya; Mobilyada indirimin favorileri kampanyasıdır. İç ve dış mekan mobilyalarda %30'un üzerinde indirimde olan tüm ürünlerde geçerlidir. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleşmektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
mobilya indirim

DIŞ MEKAN MOBİLYALARDA NET %25 iNDİRİM!

Kosullar:

Mudo.com.tr'de ve mağazalarda geçerli olan kampanya;Tüm Bahçe Mobilyalarında geçerlidir. Kampanyaya saksı ve ağaçlar dahil değildir. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleşmektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
indirim

TÜM KUMBARALARDA NET %50 İNDİRİM KAMPANYASI

Kosullar:

Mudo.com.tr'de ve mağazalarda geçerli olan kampanya; Tüm Kumbara  ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleşmektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
concept-pisirme-grubu-net-yuzde-30

PİŞİRME GRUBUNDA NET %30 İNDİRİM KAMPANYASI

Kosullar:

Mudo.com.tr'de ve mağazalarda geçerli olan kampanya; Lava ürün grubu hariç tüm pişirme grubu ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleşmektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
Ahşap Mobilyalarda %25 İndirim

TÜM AHŞAP MOBİLYALARDA NET %25 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo.com.tr'de ve mağazalarda geçerli olan kampanya; Tüm ahşap mobilya ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleşmektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
indirim

SEÇİLİ MHC ÜRÜNLERİNDE NET %40 VE ÜZERİ İNDİRİM KAMPANYASI

Kosullar:

Mudo.com.tr'de ve mağazalarda geçerli olan kampanya; Seçili Banyo, Mutfak, Dekorasyon ve Kişisel Aksesuar ürünlerinde geçerlidir. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleşmektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
corap kampanyasi

3 AL 2 ÖDE FIRSATI

Kosullar:

Mudo.com.tr'de ve mağazalarda geçerli olan kampanya; tüm çorap ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Kampanya diğer kampanyalar ile birleşmektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
maskelerde 3 al 2 öde

Maskelerde 3 AL 2 ÖDE

Kosullar:

Mudo.com.tr'de geçerli olan kampanya; tüm maske ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Kampanya diğer kampanyalar ile birleşmektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
mobilya indirim

TÜM MOBİLYALARDA ÇOK AL ÇOK KAZAN!

Kosullar:

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, tüm iç mekan ve dış mekan ürünlerini kapsamaktadır. 15.000 TL'ye 1.500 TL, 20.000 TL'ye 2.500 TL, 25.000 TL'ye 3.500 TL, 30.000 TL ve üzerine ise en fazla 4.500 TL indirim uygulanmaktadır. İndirimler, sepet sayfasında otomatik olarak düşecektir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

YATAK ODASI ÜRÜNLERİNDE 3 ÜRÜN ALIMINA %10 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; yatak odası ürünlerini kapsamaktadır. Sepete atılan 3 adet ürün toplamından otomatik olarak %10 indirim uygulanacaktır. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
mobilya ucretsiz teslimat

MOBİLYADA ÜCRETSİZ SEVKİYAT

Kosullar:

Tüm mobilyalarda ücretsiz sevkiyat kampanyası tüm indirimler düşüldükten sonra KDV dahil 7500 TL üzeri alışverişler için geçerlidir. Kampanya, mudo.com.tr ve tüm Mudo mağazalarından yapılan alışverişlerde, en yakın (sevkiyat yapan) Mudo mağazasına 40 KM mesafeye kadar yapılacak sevkiyatlar için geçerlidir. Bu kapsam dışında kalan teslimatlar ücrete tabidir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
nakit ve tek çekimde mobilya alışverişinde %5 ek indirim kampanyası

MOBİLYALARDA TEK ÇEKİME %5 iNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm iç mekan mobilya ve dış mekan mobilyalarda geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte ödeme tipi peşin seçildiğinde ek indirim uygulanır.İndirim, sadece kredi kartı yapılan sanal pos ödemelerinde geçerlidir. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
garanti bonus kampanyasi

BONUS'LU OLUN 100 TL'YE VARAN MUDO BONUS KAZANIN!

Kosullar:

Kampanya Detayları:

  • Buraya tıklayın, yönlendirildiğiniz sayfadaki başvuru formunu doldurun.
  • ​Başvurunuz onaylandıktan sonra sanal kartınız oluşsun.

  • Sanal  kart bilgilerinizi BonusFlaş, Garanti BBVA Mobil ya da Garanti BBVA İnternet'ten görüntüleyerek, alışverişinizi Bonus fırsatlarıyla yapın.