{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
11-11'E ÖZEL SEPETTE EK %20 İNDİRİM!

KAMPANYALAR

11-11 sepette ek %20 indirim

11-11'E ÖZEL SEPETTE EK %20 İNDİRİM!

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; Giyim,Aksesuar ve Mobilya hariç Mudo Concept markalı ürünlerinde geçerli olup sepette ek %20 indirim avantajı sağlamaktadır. Kampanya diğer kampanyalar ile birleşmemektedir. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

BİTMEDEN AL!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, seçili iç mekan ürünlerini kapsamaktadır. Kampanya kapsamındaki ürünler stoklarla sınırlıdır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mağazadan alınacak ürünlerde Ücretsiz Sevkiyat geçerli değildir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
garanti

BONUS İLE 12 AYA VARAN TAKSİT!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan Garanti Bonus kampanyası, 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerde geçerli 500 TL altı 4 taksitli işlemler için +3 taksit, 500 TL ve üzeri 7 taksitli işlemler için +3 taksit otomatik olarak uygulamaktadır.

KAMPANYAYA GİT
mobilya

MOBİLYADA ÇOK AL ÇOK KAZAN

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, İç Mekan Mobilya ürünlerini kapsamaktadır. Kampanya, 10.000 TL mobilya alışverişlerine 1.000 TL, 15.000 TL'ye 2.000 TL, 20.000 TL'ye 3.000 TL, 25.000 TL'ye 4.000 TL, 30.000 TL'ye 5.000 ve 35.000 TL'ye %20 indirim fırsatı sunar. Kampanya, nakit ve tek çekime %10 indirim ile birleşmekte bunun dışındaki kampanyalar ile birleşmemektedir. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
sezon ortası indirimi

SEZON ORTASI İNDİRİMİ

Kosullar:

Kampanya; Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'de geçerli olup; Yeni sezon indirimli giyim ve akssesuar ürünlerini kapsamaktadır.Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek indirim uygulanmaz. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
yeni sezon çoraplarda 3 al 2 öde kampanyası

ÇORAPLARDA 3 AL 2 ÖDE

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; yeni koleksiyon kadın/erkek çorap ürünlerini kapsamaktadır. Sepete atılan her 3 adet üründen en düşük fiyatlı olan otomatik olarak düşülecektir. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
buyuk concept indirimi

SONBAHAR İNDİRİMİ

Kosullar:

Kampanya; Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'de geçerli olup; Mobilya hariç mudo concept markalı ürünleri kapsamaktadır.Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek indirim uygulanmaz. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
cercevelerde en az %30 indirim

ÇERÇEVELERDE NET %30 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya,tüm çerçeve ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
kilim yolluk indirim

KİLİM VE YOLLUKLARDA NET %30 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, kilim ve yolluk ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
saksi agac indirim

SAKSI VE DEKORATİF AĞAÇLARDA NET %25 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, seçili saksı ve dekoratif ağaç ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
dekopasaj kampanyası

ESKİ MOBİLYANIZI DEKOPASAJ.COM'DA SATIN , YEPYENİ MUDO CONCEPT MOBİLYANIZI İNDİRİMLE ALIN!

Kosullar:

Kampanya; Mudo.com.tr’de geçerli olup Dekopasaj’da yeni mobilya ilanı açan tüm kullanıcılarımıza 3000 TL ve üzeri tüm İç ve Dış mekan mobilya alışverişlerinde geçerli olmak üzere %7 indirim + tek ödemede %10 ek indirim ve ücretsiz sevkiyat* olanağı sağlamaktadır. %7 İndirim yalnızca mudo.com.tr kullanıcılarına özel olup her kullanıcı yalnızca bir kere indirimden yararlanabilir. 3.000 TL katlarına göre indirim oranı artmamaktadır. Evden satışlarda %15, depodan satışlarda %35 komisyon indirimi uygulanacak olup 07.11.2019 tarihine kadar geçerlidir. Komisyon indiriminin geçerli olabilmesi için verilen kodun onaya gönderilmeden önce kampanya kodu kısmına yazılıp ilanın onaylanıp yayınlanmış olması gerekmektedir.Kampanya diğer kampanyalar ile birleşmekte olup , kazanılan indirim kodlarının son kullanım tarihi 29.11.2019 dur. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Ücretsiz Sevkiyat : Mudo mağazalarının bulunduğu illerde teslimat adresine en yakın Mudo mağazasıyla 40 km mesafeye kadar geçerlidir. Bu kapsam dışında kalan teslimatlar ücrete tabi olmaktadır.

KAMPANYAYA GİT
halı , duvar grubu ürünleri ve aydınlatmada %10 indirim kampanyası

MOBİLYA ALIŞVERİŞLERİNİZE DUVAR GRUBU , HALI ÜRÜNLERİ VE AYDINLATMADA EK %10 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, mobilya alışverişlerinize duvar grubu , halı ürünleri ve tüm aydınlatma ürünlerinde sepette ek %10 indirim avantajı sunar. İndirimler, sepette uygulanacaktır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

nakit ve tek çekimde mobilya alışverişinde %10 ek indirim kampanyası

MOBİLYALARDA TEK ÇEKİME %10 iNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm iç mekan mobilya ve dış mekan mobilyalarda geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte ödeme tipi peşin seçildiğinde ek indirim uygulanır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
mobilyada ücretsiz teslimat kampanyası

TÜM MOBİLYALARDA ÜCRETSİZ SEVKİYAT

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan Tüm Mobilyalarda Ücretsiz Sevkiyat kampanyası; mobilya alışverişlerinizde ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte, Mudo mağazalarının bulunduğu illerde teslimat adresine en yakın Mudo mağazasıyla 40 km mesafeye kadar geçerlidir. Bu kapsam dışında kalan teslimatlar ücrete tabi olmaktadır.Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT