{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Giyim ve Aksesuarda Her Şey Yarı Yarıya!
Mobilya ve Aydınlatma Ürünlerinde Net %30 İndirim!
Seçili Aksesuar ve Basic T-shirtlerde 3 AL 2 ÖDE FIRSATI!

KAMPANYALAR

MOBİLYADA BÜYÜK FIRSAT!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, saksı ve ağaç hariç tüm iç mekan mobilya ve dış mekan mobilya ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

ÜNLÜ MUDO İNDİRİMİ !

Kosullar:

Kampanya Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'de geçerli olup; hazır giyim ürünlerini kapsamaktadır.Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek indirim uygulanmaz. Kampanya; yeni sezon ürünlerde ve basic t-shirtlerde geçerli değildir. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

50 TL PARAFPARA KAMPANYASI

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Kampanya tüm mudo ürünlerinde geçerlidir. Halkbank üzerinden paraf kart ile yapılacak 250tl ve üzeri alışverişlerde 50tl parafpara kazandırır. Kampanya süresince müşteri sadece 1 defa paraf para kazanabilir.Paraf para müşterinin halk bankasına ait paraf kredi kartına yüklenecektir.Kazanılan paraf paralar sadece mudo mağazalarında kullanılabilir. Son kullanma tarihi 11 mart 2019’dur. Puanlar 12 mart 2019 de silinecektir. Parafly dahil olup, business kartlar, parafpara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.Puanlar alışverişten 1 gün sonra Halkbank tarafından yüklenmektedir.Kazanılan parafparalar tüm HalkBank üye iş yerlerinde kullanılabilir. Parafparalar mudo.com.tr'de kullanılamamaktadır.

Tüm kupalarda 3 AL 2 ÖDE!

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Kampanya Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'ye özel olup tüm kupalarda 3 Al 2 Öde fırsatı sunar. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

AKSESUARLARDA 3 AL 2 ÖDE KAMPANYASI

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Kampanya Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'ye özel olup; atkı, bere, şal, eldiven,saç bandı ve şapkalarda 3 Al 2 Öde fırsatı sunar. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

12 AYA VARAN TAKSİT İMKANI!

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Paraf ile Mudo'da 12 Aya Varan Taksit! • 1 Şubat-30 Nisan 2019 tarihleri arasında tüm Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de Paraf kart ile yapılacak giyim, mobilya aksesuar ve ev dekorasyon ürünlerinde 500 TL altı alışverişlerde 7 taksit, 500 TL ve üzeri alışverişlerde 12 aya varan taksit imkanı sunulacaktır. • mudo.com.tr’de Paraf POS’undan yapılacak 10 TL üzeri 2 taksitli alışverişlerde +5 taksit, 500 TL ve üzeri 3,4,5 taksitli işlemlerde +7 taksit otomatik olarak uygulanacaktır, mudo.com.tr’de + taksit bankanız tarafından otomatik olarak verilecektir.

AYDINLATMADA BÜYÜK FIRSAT!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, aydınlatma ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

EV TEKSTİLİNDE NET %50 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, seçili ev tekstili ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

%50'ye Varan Büyük Concept İndirimi

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, concept ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

BASIC T-SHIRTLERDE 3 AL 2 ÖDE KAMPANYASI

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Kampanya Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'ye özel olup seçili basic t-shirtlerde 3 Al 2 Öde fırsatı sunar. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

MOBİLYA ALIŞVERİŞLERİNİZE DUVAR GRUBU VE HALI ÜRÜNLERİNDE EK %10 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, mobilya alışverişlerinize duvar grubu ve halı ürünlerinde sepette ek %10 indirim avantajı sunar. İndirimler, sepette uygulanacaktır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Tüm Mobilyalarda %10 Kdv İndirimi

Tüm Mobilyalarda %10 Kdv İndirimi

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm mobilyalarda geçerlidir. Masa ayağı ve tabla gibi ayrı satılan ürünlerde geçerli değildir. Mudo.com.tr de yaptığınız alışverişlerinizde sepette ek %10 indirim uygulanmaktadır. Mağazada yaptığınız alışverişlerde kasada indirim otomatik uygulanır.

KAMPANYAYA GİT
TÜM MOBİLYALARDA ÜCRETSİZ SEVKİYAT

TÜM MOBİLYALARDA ÜCRETSİZ SEVKİYAT

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan Tüm Mobilyalarda Ücretsiz Sevkiyat kampanyası; mobilya alışverişlerinizde ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte, Mudo mağazalarının olduğu illerdeki alışverişlerde ve Mudo mağazalarında uygulanan 95 TL olan sevkiyat ücreti indirimidir. Mudo mağazalarının olmadığı illerden yapılan online alışverişlerde sevkiyat ücreti alınmaktadır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
%5 İndirim

MOBİLYALARDA %10 iNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm iç mekan mobilya ve dış mekan mobilyalarda geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte ödeme tipi peşin seçildiğinde ek indirim uygulanır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT