{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
TÜM MOBİLYALARDA EN AZ %30 İNDİRİM!
GİYİM VE AKSESUARDA HER ŞEY İNDİRİMDE!
BASİC T-SHİRTLERDE 2. ÜRÜNE %40 İNDİRİM!
AYDINLATMADA NET %30 İNDİRİM!
SEÇİLİ PİŞİRME GRUBU ÜRÜNLERİNDE 2.YE %30 İNDİRİM!
SEÇİLİ MUTFAK ÜRÜNLERİNDE 3 AL 2 ÖDE FIRSATI!

KAMPANYALAR

mobilya indirim

MOBİLYALARDA NET %30 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili dış mekan ve iç mekan mobilyalarda geçerlidir. Kampanya ; ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerlidir. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
aydinlatma indirim

AYDINLATMADA NET %30 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, tüm aydınlatmalarını kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
her şey indirimde

HER ŞEY İNDİRİMDE

Kosullar:

Kampanya; Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'de geçerli olup; Yeni Koleksiyon tüm hazır giyim ürünlerini kapsamaktadır.Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek indirim uygulanmaz. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
buyuk concept indirimi

BUYUK CONCEPT İNDİRİMİ

Kosullar:

Kampanya; Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'de geçerli olup; Mobilya hariç mudo concept markalı ürünleri kapsamaktadır.Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek indirim uygulanmaz. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
seçili tabaklarda 3 al 2 ode fırsatı

3 AL 2 ÖDE FIRSATI!

Kosullar:

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili mutfak ürünlerini kapsamaktadır. Sepete atılan her 3 adet üründen en düşük fiyatlı olan otomatik olarak düşülecektir. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
PİŞİRME GRUBUNDA 2.YE %30 İNDİRİM!

PİŞİRME GRUBUNDA 2.YE %30 İNDİRİM!

Kosullar:

Kampanya; mudo.com.tr'de geçerli olup; mutfak kategorisinde bulunan seçili pişirme grubu ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler en ucuza ürüne sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
basic t-shirt 2. ye %40 kampanyasi

2.ÜRÜNE %40 İNDİRİM

Kosullar:

Kampanya; mudo.com.tr'de geçerli olup; kadın/erkek seçili basic t-shirt ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler en ucuza ürüne sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
PARAF İLE 12 AYA VARAN TAKSİT İMKANI

PARAF İLE 12 AYA VARAN TAKSİT İMKANI

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; • 1 Ağustos-31 Ekim 2019 tarihleri arasında Paraf POS’undan yapılacak giyim, mobilya, aksesuar ve ev dekorasyon ürünlerinde 500 TL altı alışverişlerde 7 taksit, 500 TL ve üzeri alışverişlerde 12 aya varan taksit imkânı sunulacaktır. • 7 taksit için Paraf POS’unda kampanya menüsünde 10 TL üzeri 2 taksitli alışverişlerde +5 taksit, 12 aya varan taksit için 500 TL ve üzeri 3, 4 ve 5 taksitli alışverişlerde +7 taksit seçilerek işlem yapılmalıdır. • mudo.com.tr’de Paraf POS’undan yapılacak 10 TL üzeri 2 taksitli alışverişlerde +5 taksit, 5 taksitli alışverişlerde +7 taksit otomatik olarak uygulanacaktır, mudo.com.tr’de seçmeli olmayacaktır. • ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dâhil değildir. • Kampanyaya ilişkin bilgi müşteriye ait slip üzerinde yer alacak olup geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır. TÜRKIYE HALK BANKASI A.S. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir. • Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
MUTFAKTA  EN AZ %50 İNDİRİM!

MUTFAKTA EN AZ %50 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, indirim oranı %50 ve üzeri olan mutfak ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
dekoratif indirim

DEKORATİF ÜRÜNLERDE NET %30 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, saatler, valizler, vazolar, küpler, mumlar, mumluklar ve fenerleri kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
cicek indirim

DAL ÇİÇEKLERDE 3 AL 2 ÖDE FIRSATI!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; dekoratif dal çiçekleri kapsamaktadır. Sepete atılan her 3 adet üründen en düşük fiyatlı olan otomatik olarak düşülecektir. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
banyo indirim

BANYO ÜRÜNLERİNDE %30 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya,seçili banyo ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
kilim yolluk indirim

KİLİM VE YOLLUKLARDA NET %30 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, kilim ve yolluk ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
ev tekstili indirim

MASA ÖRTÜSÜ VE RUNNERLARDA NET %30 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, masa örtüsü ve runner ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
saksi agac indirim

SAKSI VE DEKORATİF AĞAÇLARDA NET %25 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, seçili saksı ve dekoratif ağaç ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
mum kampanyasi

MUMLARDA 3 AL 2 ÖDE FIRSATI'

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; mum ürünlerini kapsamaktadır. Sepete atılan her 3 adet üründen en düşük fiyatlı olan otomatik olarak düşülecektir. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
halı , duvar grubu ürünleri ve aydınlatmada %10 indirim kampanyası

MOBİLYA ALIŞVERİŞLERİNİZE DUVAR GRUBU , HALI ÜRÜNLERİ VE AYDINLATMADA EK %10 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, mobilya alışverişlerinize duvar grubu , halı ürünleri ve tüm aydınlatma ürünlerinde sepette ek %10 indirim avantajı sunar. İndirimler, sepette uygulanacaktır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

nakit ve tek çekimde mobilya alışverişinde %10 ek indirim kampanyası

MOBİLYALARDA TEK ÇEKİME %10 iNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm iç mekan mobilya ve dış mekan mobilyalarda geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte ödeme tipi peşin seçildiğinde ek indirim uygulanır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
mobilyada ücretsiz teslimat kampanyası

TÜM MOBİLYALARDA ÜCRETSİZ SEVKİYAT

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan Tüm Mobilyalarda Ücretsiz Sevkiyat kampanyası; mobilya alışverişlerinizde ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte, Mudo mağazalarının bulunduğu illerde teslimat adresine en yakın Mudo mağazasıyla 40 km mesafeye kadar geçerlidir. Bu kapsam dışında kalan teslimatlar ücrete tabi olmaktadır.Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT