{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Seçili Giyim, Aksesuar ve Mobilya Hariç* Mudo Concept Ürünlerinde 3 AL 2 ÖDE FIRSATI!

KAMPANYALAR

3 AL 2 ÖDE KAMPANYASI

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Kampanya Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'ye özel olup atkı , şal , bere , eldiven , çorap , saç bandı, seçili basic t-shirtler ve mobilya hariç mudo concept markalı ürünlerde 3 Al 2 Öde fırsatı sunar.Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

50 TL MUDO BONUS !

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

50 TL Mudo Bonus, 14 Aralık – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti posu üzerinden tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir. 50 TL Mudo Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 50 TL Mudo Bonus kazanabilir. Kazanılan Mudo Bonus’lar 03 Ocak 2019 tarihine kadar sadece Mudo mağazalarında kullanılabilecektir. 50 TL Mudo Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex katılabilmektedir.Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genc kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından Mudo için “EVET MUDOBONUS” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir.Bonuslar Mudo Mağazalarında ve mudo.com.tr de kazanılabilecek olup sadece Mudo Mağazalarında kullanılabilecektir.

KAMPANYAYA GİT

Kış İndirimi!

Kosullar:

Kampanya Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'ye özel olup; hazır giyim ürünlerinde geçerlidir.Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepete ek indirim uygulanmaz. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

Mobilya Alana Halı , Aydınlatma & Duvar Grubunda Ek %10 İndirim

Kosullar:

Kampanya Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'ye özel olup Mobilya alışverişlerinizde halı , aydınlatma ve duvar gruplarında sepette ek %10 indirim kampanyasıdır.Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
Mobilya Alışverişlerinizde Net %50 İndirim !

Mobilya Alışverişlerinizde Net %50 İndirim !

Kosullar:

Kampanya mudo.com.tr'ye özel olup; seçili ürünlerde geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepete ek indirim uygulanmaz. Sevkiyat ücreti adres bilgisi seçildikten sonra otomatik düşmektedir. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
SONBAHAR İNDİRİMİ

SONBAHAR İNDİRİMİ

Kosullar:

Aydınlatma, Ev tekstili, Dekorasyon, Kişisel Aksesuar, İç Mekan Mobilya ve Mutfak kategorilerinde seçili ürünlerde %50'ye varan indirim kampanyasıdır.

KAMPANYAYA GİT
TÜM MOBİLYALARDA ÜCRETSİZ SEVKİYAT

TÜM MOBİLYALARDA ÜCRETSİZ SEVKİYAT

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan Tüm Mobilyalarda Ücretsiz Sevkiyat kampanyası; mobilya alışverişlerinizde ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte, Mudo mağazalarının olduğu illerdeki alışverişlerde ve Mudo mağazalarında uygulanan 95 TL olan sevkiyat ücreti indirimidir. Mudo mağazalarının olmadığı illerden yapılan online alışverişlerde sevkiyat ücreti alınmaktadır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
%5 İndirim

MOBİLYALARDA %10 iNDİRİM

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm iç mekan mobilya ve dış mekan mobilyalarda geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte ödeme tipi peşin seçildiğinde ek indirim uygulanır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
Tüm Mobilyalarda %10 Kdv İndirimi

Tüm Mobilyalarda %10 Kdv İndirimi

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm mobilyalarda geçerlidir. Masa ayağı ve tabla gibi ayrı satılan ürünlerde geçerli değildir. Mudo.com.tr de yaptığınız alışverişlerinizde sepette ek %10 indirim uygulanmaktadır. Mağazada yaptığınız alışverişlerde kasada indirim otomatik uygulanır.

KAMPANYAYA GİT

Bonus İle 12 Aya Varan Taksit !

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

1 Kasım - 31 Ocak 2019 tarihleri arasında tüm Mudo mağazalarında Garanti POS’undan yapılacak giyim, mobilya aksesuar ve ev dekorasyon ürünlerinde 500 TL altı alışverişlerde 7 taksit, 500 TL ve üzeri alışverişlerde 12 aya varan taksit imkanı sunulacaktır. Mudo Mağazalarında 7 taksit için Garanti POS’unda kampanya menüsünde 2 taksitli alışverişlerde +5 taksit, 500 TL ve üzeri 5 taksitli alışverişlerde +7 taksit imkanı sunulmaktadır. Mudo.com.tr’de taksitler otomatik olarak uygulanacaktır. 2 taksit seçeneğinde +5 taksit banka tarafından otomatik, 7 taksit seçimlerinde +5 taksit banka tarafından otomatik olarak uygulanmaktadır. Tüm 500TL ve üzeri alışverişlerinizde 12 taksit geçerlidir.