{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
150 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO!

KAMPANYALAR

mobilya indirim

MOBİLYALARDA NET %25 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, seçili mobilya ürünlerinde geçerlidir.İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
mobilyada %40 indirim

NET %40 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, seçili mobilya ürünlerinde stoklara bağlı olarak geçerlidir.İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır.Hızlı Sevkiyat Mudo'nun bulunduğu illerde mağazanın belirteceği süreler ile geçerlidir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
hali_duvar_indirim

MOBİLYA ALIŞVERİŞLERİNDE HALI , DUVAR GRUBU VE AYDINLATMA ÜRÜNLERİNE %15 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm halı , duvar grubu ve aydınlatma ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, sepette otomatik olarak uygulanacaktır.Kampanya,diğer kampanyalar ile birleşmemektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
unlu mudo indirimi

ÜNLÜ MUDO İNDİRİMİ

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

SEÇİLİ KIRLENT ÜRÜNLERİNDE 2. ÜRÜNE %50 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili kırlent ürünlerinde geçerlidir. Mudo.com.tr'de indirim, sepete eklenen en ucuz fiyatlı ürüne otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
sofra seti

SOFRA SETLERİNDE YILBAŞINA ÖZEL FİYATLAR

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, sofra setlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
concept ahsap mobilya kampanyasi

AHŞAP MOBİLYADA NET %25 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, ahşap mobilya ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
yatak odasi indirimi

YATAK ODASI ÜRÜNLERİNDE 3 ÜRÜN ALIMINA %10 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; yatak odası ürünlerini kapsamaktadır. Sepete atılan 3 adet ürün toplamından otomatik olarak %10 indirim uygulanacaktır. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
mobilya

MOBİLYADA ÇOK AL ÇOK KAZAN

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, İç Mekan Mobilya ürünlerini kapsamaktadır. Kampanya, 10.000 TL mobilya alışverişlerine 1.000 TL, 15.000 TL'ye 2.000 TL, 20.000 TL'ye 3.000 TL, 25.000 TL'ye 4.000 TL, 30.000 TL'ye 5.000 ve 35.000 TL'ye %20 indirim fırsatı sunar. Kampanya, nakit ve tek çekime %10 indirim ile birleşmekte bunun dışındaki kampanyalar ile birleşmemektedir. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
aydınlatmada net %25 indirim

AYDINLATMADA NET %25 İNDİRİM!

Kosullar:

Kampanya; Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'de geçerli olup; tüm aydınlatma ürünlerinde geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek indirim uygulanmaz. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
battaniye masa ortusu

TÜM ÖRTÜ VE BATTANİYELERDE NET %40 İNDİRİM!

Kosullar:

Kampanya; Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'de geçerli olup; tüm masa örtüsü ve battaniyelerde geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek indirim uygulanmaz. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
comfy yorgan indirimi

COMFY YORGAN NET %50 İNDİRİM

Kosullar:

Kampanya; Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'de geçerli olup; Comfy yorgan ürünlerinde geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek indirim uygulanmaz. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
kdv indirimi

%10 KDV İNDİRİMİ

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili iç mekan mobilya ve dış mekan mobilyalarda geçerlidir. İndirim;mermer tabla gibi ayrı satışı olan ürünlerde şemsiye , duş ve yer karolarında geçerli değildir.Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek % 10 kdv indirimi uygulanır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
nakit ve tek çekimde mobilya alışverişinde %10 ek indirim kampanyası

MOBİLYALARDA TEK ÇEKİME %10 iNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm iç mekan mobilya ve dış mekan mobilyalarda geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte ödeme tipi peşin seçildiğinde ek indirim uygulanır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
mobilyada ücretsiz teslimat kampanyası

MOBİLYADA ÜCRETSİZ SEVKİYAT

Kosullar:

Tüm mobilyalarda ücretsiz sevkiyat kampanyası tüm indirimler düşüldükten sonra KDV dahil 5000 TL üzeri alışverişler için geçerlidir. Kampanya, mudo.com.tr ve tüm Mudo mağazalarından yapılan alışverişlerde, en yakın Mudo mağazasına 40 KM mesafeye kadar yapılacak sevkiyatlar için geçerlidir. Bu kapsam dışında kalan teslimatlar ücrete tabidir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT