{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Tüm alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!

KAMPANYALAR

JOLLY'DEN TATİL ÇOK MUDO

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

MUDO’DA GEÇERLİ 100 TL İNDİRİM ÇEKİ KAMPANYASI 08.03.2018 – 30.04.2018 tarihleri arasında Jolly Tur’dan tur veya otel konaklama satın alımlarında Mudo’ da geçerli 100 TL indirim kazanma fırsatı sunulacaktır. Mudo İndirim fırsatı 250 TL ve üzeri giyim ve aksesuar alışverişlerinde geçerli olup her alışveriş için 1 adet kullanım hakkı sağlanacaktır Jolly Tur acentelerinden, Jolly Tur çağrı merkezinden 4440644 ve www.jollytur.com web sitesinden tur veya otel konaklama satın alımları sonrasında müşterilerin kayıtlı cep telefonu numaralarına alışveriş sonrasındaki ilk iş gününde sms ve e- posta adreslerine Jolly tarafından kampanya kodu gönderilecektir. *Cuma Cumartesi ve Pazar günü alışverişlerine ait kodlar pazartesi günü gönderilecektir. Müşteriler kampanya kodunu, Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’den yapacakları satın alımlarında ibraz ederek faydalanabileceklerdir. Kampanya kodları Mudo Outlet mağazalarında,geçerli değildir. Kampanyaya katılım sağlamak için son gün 30.04.2018 olup, kampanya kodları 31.06 2018 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar iptal olacaktır. Müşteri her kod için kampanyadan bir kez yararlanabilecektir. Kazanılan kodlar mobilya ve ev aksesuar dekorasyon ürünlerinde geçerli değildir. Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Mudo Satış Mağazaları A.Ş ve Club Jolly Turizm ve Ticaret A.Ş.’ye aittir. JOLLY ‘DE GEÇERLİ 100 TL İNDİRİM ÇEKİ KAMPANYASI 08.03.2018 –30.04.2018 tarihleri arasında Mudo’dan yapılacak 100 TL ve üzeri giyim ve aksesuar alışverişlerinde, Jolly Tur’da geçerli 100 TL değerinde indirim çeki* kazanma fırsatı sunulacaktır. *İndirim çeki Jolly Tur’dan yapılacak 2.000 TL ve üzeri tur veya otel konaklama satın alımlarında geçerli olup her rezervasyon için 1 adet kullanım hakkı sağlanacaktır. Mudo mağazalarından 100 TL ve üzeri giyim ve aksesuar alışveriş sonrasında müşterilerin kayıtlı cep telefonu numaralarına alışveriş sonrasındaki ilk iş gününde SMS olarak Mudo tarafından kampanya kodu gönderilecektir. *Cuma Cumartesi ve Pazar günü alışverişlerine ait kodlar pazartesi günü gönderilecektir. Müşteriler kampanya kodunu, Jolly Tur acenteleri, Jolly Tur çağrı merkezi ve www.jollytur.com web sitesinden yapacakları tur veya otel konaklama seyahat alım aşamasında ibraz ederek kampanyadan faydalanabileceklerdir. Kampanya kullanımı sigorta, yiyecek-içecek, ekstra harcama, ulaşım ve müze ören yeri girişlerini kapsamamaktadır. Kampanya mevcut indirimler dışında, banka kampanyaları ve diğer kampanyalar / firma indirimleri ile de birleştirilemez Kampanyaya katılım sağlamak için son gün 30 Nisan 2018 olup indirim çekleri 31.06.2018 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirim çekleri iptal olacaktır. Müşteriler her kod için kampanyadan bir kez yararlanabilecektir. Kampanya Jolly Tur mobil uygulamasında geçerli değildir. Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Mudo Satış Mağazaları A.Ş ve Club Jolly Ticaret A.Ş.’ye aittir.

KAMPANYAYA GİT
TÜM MOBİLYALARDA ÜCRETSİZ SEVKİYAT

TÜM MOBİLYALARDA ÜCRETSİZ SEVKİYAT

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan Tüm Mobilyalarda Ücretsiz Sevkiyat kampanyası; mobilya alışverişlerinizde ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte, Mudo mağazalarının olduğu illerdeki online alışverişlerde ve Mudo mağazalarında uygulanan 95 TL olan sevkiyat ücreti indirimidir. Mudo mağazalarının olmadığı illerden yapılan online alışverişlerde sevkiyat ücreti alınmaktadır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
Oturma Odasında Net %50 İndirim

Oturma Odasında Net %50 İndirim

Kosullar:

Kampanya mudo.com.tr ve Mudo Exclusive Card sahiplerine özel olup; seçili ürünlerde geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepete ek indirim uygulanmaz. Sevkiyat ücreti adres bilgisi seçildikten sonra otomatik düşmektedir. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
%5 İndirim

MOBİLYALARDA %10 KDV iNDİRİMİ

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm iç mekan mobilya ve dış mekan mobilyalarda geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte ödeme tipi peşin seçildiğinde ek indirim uygulanır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
Mobilya Alana Halı ve Aydınlatma Grubunda Ek %10 İndirim

Mobilya Alana Halı ve Aydınlatma Grubunda Ek %10 İndirim

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Kampanya mudo.com.tr’ye özel olup; halı ve aydınlatma grubunda yapacağınız alışverişlerde sepette ek %10 indirim kampanyasıdır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
SERİ SONU ÜRÜNLERE %15 EK İNDİRİM

SERİ SONU ÜRÜNLERE %15 EK İNDİRİM

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Kampanya mudo.com.tr’ye özel olup; seçili hazır giyim ürünlerde sepette ek %10 indirim kampanyasıdır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
HERŞEY İNDİRİMDE %70'e VARAN!

HERŞEY İNDİRİMDE %70'e VARAN!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili hazır giyim ve aksesuar ürünlerinde %70'e varan fiyat indirim kampanyasıdır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
%50'YE VARAN BAHAR İNDİRİMİ

%50'YE VARAN BAHAR İNDİRİMİ

Kosullar:

Kampanya mudo.com.tr ve Mudo mağazalarında; belirli ürün gruplarında %50 ye varan oranlarda yapılacak olan indirim kampanyasıdır. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepete ek indirim uygulanmaz. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

Paraf ile 150 TL ve Üzeri Alışverişlerde 30 TL PARAFPARA

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

1-11 Nisan 2018 tarihleri arasında tüm Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de Paraf POS’undan tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri ilk alışverişte 30 TL ParafPara kazanılacaktır. Kazanılan ParafPara’lar işlem yapılan tarihten bir gün sonra karta yüklenecektir. Bir müşteri sadece 1 kez 30 TL ParafPara kazanabilecektir. Kullanılmayan ParafPara'lar 26 Nisan 2018 tarihinde geri alınacaktır. Business kartlar ve Halkcard ile yapılan işemlerkampanyaya dahil değildir.

KAMPANYAYA GİT