{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
TÜM GİYİM VE AKSESUAR ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO!
MOBİLYA HARİCİ MUDO CONCEPT ALIŞVERİŞLERİNİZDE 75 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

KAMPANYALAR

sepette ek %25 indirim

SEPETTE EK %30 İNDİRİM + ÜCRETSİZ KARGO

Kosullar:

Mudo.com.tr’de geçerli olan %30 indirim kampanyası; Seçili giyim ve aksesuar alışverişlerinde , Ücretsiz Kargo kampanyası ; tüm giyim ve aksesuar alışverişlerinde geçerlidir.Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
%60 indirim

NET %60 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili Mudo Concept ürünlerinde geçerlidir. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
concept indirim

HER ŞEY İNDİRİMDE

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; Mobilya hariç Mudo Concept markalı ürünlerde geçerlidir. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
3 lü set alımına %20 indirim

3'LÜ SET ALIMINDA %20 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; sabun , losyon ve stand ürünlerini kapsamaktadır. Kampanya, aynı fatura üzerinde 3 ürün alımında geçerlidir. İndirimler, sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır.Kampanya, diğer kampanyalar ile birleşmemektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
hazir giyim garage sale

MUDO GARAGE SALE!

Kosullar:

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; eski sezon seçili giyim ve aksesuar ürünlerinde geçerlidir. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
bardak

BARDAK VE KADEHLERDE 3 AL 2 ÖDE KAMPANYASI!

Kosullar:

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili bardak ve kadehleri kapsamaktadır. Sepete eklenen en ucuz ürüne indirim otomatik olarak uygulanacaktır. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleşmemektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
garanti

GARANTİPAY İLE 50 TL BONUS!

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo Ve Mudo Concept’de 300 TL veya üzerindeki alışverişinizi GarantiPay kullanarak Bonus kartlarınız ile yapın 50 TL bonus kazanın.   Kampanya Detayları:   • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. • Alışverişiniz sepetinizi www.mudo.com.tr ‘den oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz. • Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz. • İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız. Kampanya 18 Mart – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında www.mudo.com.tr ‘den Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir. • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL bonus kazanabilir. • Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir. • GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır. • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, sanal, Bonus Business ve ek kartlar dahildir. • Kazanılan Bonus'lar  4 Mayıs 2020’da kartınıza yansır ve 4 – 25 Mayıs 2020 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir. • Kullanılmayan bonuslar 26 Mayıs tarihinde geri alınacaktır. • İade ve iptaller kampanya dahilinde değildir.

KAMPANYAYA GİT