{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
MOBİLYA HARİCİ MUDO CONCEPT MARKALI ÜRÜNLERDE 3 AL 2 ÖDE İNDİRİMİ!
TÜM GİYİM VE AKSESUAR ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO!
MOBİLYA HARİCİ MUDO CONCEPT ALIŞVERİŞLERİNİZDE 100 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

KAMPANYALAR

saglik calisani

SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA ÖZEL, MUDO AİLE İNDİRİMİ Güzel günlerde sizlere teşekkür etmek için buluşmak dileğiyle…

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

Sağlık Çalışanlarına Mudo Aile İndirimi!


•    Kampanya, mağazaların açılışından itibaren 31.12.2020 tarihine kadar Mudo ve Mudo Concept mağazalarında geçerli olacaktır.


•    Kampanyadan yararlanmak için sağlık çalışanlarının sağlık çalışanı olduğunu beyan eden kimlik kartı ibrazı gereklidir ve bu sebeple mudo.com.tr’de geçerli olamayacaktır.


•    Kampanya tüm ürünlerde geçerli olup indirimsiz ürünlerde ilk fiyat üzerinden %30 İndirim, indirimli ürünlerde ek %10 indirim uygulanacaktır.


•    Diğer kampanyalarda açıkça belirtilmediği sürece tüm kampanyalarla birleşebilir.


•    Mudo Exclusive üyeliği ile yapılan alışverişlerde puan kazanımı, kullanımı ve doğum günü gibi kişiye özel indirimlerin ve avantajların tümü geçerli olacaktır.


Bu kampanyadan yararlanabilecek sağlık çalışanları görev kod ve açıklamalarını linkteki dosyadan inceleyebilirsiniz.
  KAMPANYAYA GİT

  MUDO CONCEPT 3 AL 2 ÖDE KAMPANYASI!

  Kosullar:

  Mağazalarda ve mudo.com.tr de geçerli olan kampanya;  mobilya hariç Mudo Concept markalı ürünleri kapsamaktadır. Kampanya, aynı fatura üzerinde 3 ürün alımında geçerli olup indirim en ucuz ürüne uygulanır. İndirimler, sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır.Kampanya, diğer kampanyalar ile birleşmemektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.  KAMPANYAYA GİT

  SEPETTE EK %35 İNDİRİM!

  Kosullar:

  Mudo.com.tr de geçerli olan kampanya;  seçili giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır. Ek %35 indirim, sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleşmemektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

  KAMPANYAYA GİT

  KIŞ İNDİRİMİ

  Kosullar:

  Mağazalarda ve Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; Sonbahar/Kış 2020 giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. 

  Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.​

  KAMPANYAYA GİT
  mobilya indirim

  TÜM MOBİLYALARDA ÇOK AL ÇOK KAZAN!

  Kosullar:

  Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, tüm iç mekan ve dış mekan ürünlerini kapsamaktadır. 15.000 TL'ye 1.500 TL, 20.000 TL'ye 2.500 TL, 25.000 TL'ye 3.500 TL, 30.000 TL ve üzerine ise en fazla 4.500 TL indirim uygulanmaktadır. İndirimler, sepet sayfasında otomatik olarak düşecektir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

  KAMPANYAYA GİT
  tshirt indirimi

  T-SHIRTLERDE 2. ÜRÜNE %40 İNDİRİM

  Kosullar:

  Mağazalarda ve mudo.com.tr de geçerli olan kampanya;  Tüm kadın/erkek t-shirt  ürünlerini kapsamaktadır. İndirim, en ucuz ürüne uygulanacak şekilde sepet sayfasında otomatik olarak düşülecektir.

  Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.  KAMPANYAYA GİT
  kadin erkek ve gömleklerde %40 indirim

  GÖMLEK VE BLUZLARDA 2. ÜRÜNE %40 İNDİRİM

  Kosullar:

  Mağazalarda ve mudo.com.tr de geçerli olan kampanya;  Tüm kadın gömlek ve bluz ürünlerini kapsamaktadır. İndirim, en ucuz ürüne uygulanacak şekilde sepet sayfasında otomatik olarak düşülecektir.

  Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.  KAMPANYAYA GİT
  erkek gomleklerde %40 indirm

  GÖMLEKLERDE 2. ÜRÜNE %40 İNDİRİM

  Kosullar:

  Mağazalarda ve mudo.com.tr de geçerli olan kampanya;  Tüm erkek gömlek  ürünlerini kapsamaktadır. İndirim, en ucuz ürüne uygulanacak şekilde sepet sayfasında otomatik olarak düşülecektir.

  Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.  KAMPANYAYA GİT

  3 AL 2 ÖDE!

  Kosullar:

  Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm atkı, bere, şal ve eldiven ürünlerini kapsamaktadır. Kampanya, aynı fatura üzerinde 3 ürün alımında geçerli olup indirim en ucuz ürüne uygulanır. İndirimler, sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır.Kampanya, diğer kampanyalar ile birleşmemektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.


  KAMPANYAYA GİT
  CORAPLARDA 3 AL 2 ODE FIRSATI

  3 AL 2 ÖDE!

  Kosullar:

  Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; sonbahar/kış çorap ürünlerini kapsamaktadır. Kampanya, aynı fatura üzerinde 3 ürün alımında geçerli olup indirim en ucuz ürüne uygulanır. İndirimler, sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır.Kampanya, diğer kampanyalar ile birleşmemektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

  KAMPANYAYA GİT
  mobilya indirim

  MOBİLYADA EN AZ %30 İNDİRİM!

  Kosullar:

  Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili mobilya ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

  KAMPANYAYA GİT

  YATAK ODASI ÜRÜNLERİNDE 3 ÜRÜN ALIMINA %10 İNDİRİM

  Kosullar:

  Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; yatak odası ürünlerini kapsamaktadır. Sepete atılan 3 adet ürün toplamından otomatik olarak %10 indirim uygulanacaktır. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

  KAMPANYAYA GİT
  hali_duvar_indirim

  MOBİLYA ALIŞVERİŞLERİNDE HALI , DUVAR GRUBU VE AYDINLATMA ÜRÜNLERİNE %10 İNDİRİM!

  Kosullar:

  Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm halı , duvar grubu ve aydınlatma ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, sepette otomatik olarak uygulanacaktır.Kampanya,diğer kampanyalar ile birleşmemektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

  KAMPANYAYA GİT
  mobilya ucretsiz teslimat

  MOBİLYADA ÜCRETSİZ SEVKİYAT

  Kosullar:

  Tüm mobilyalarda ücretsiz sevkiyat kampanyası tüm indirimler düşüldükten sonra KDV dahil 7500 TL üzeri alışverişler için geçerlidir. Kampanya, mudo.com.tr ve tüm Mudo mağazalarından yapılan alışverişlerde, en yakın (sevkiyat yapan) Mudo mağazasına 40 KM mesafeye kadar yapılacak sevkiyatlar için geçerlidir. Bu kapsam dışında kalan teslimatlar ücrete tabidir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

  KAMPANYAYA GİT
  nakit ve tek çekimde mobilya alışverişinde %5 ek indirim kampanyası

  MOBİLYALARDA TEK ÇEKİME %5 iNDİRİM

  Kosullar:

  Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm iç mekan mobilya ve dış mekan mobilyalarda geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte ödeme tipi peşin seçildiğinde ek indirim uygulanır.İndirim, sadece kredi kartı yapılan sanal pos ödemelerinde geçerlidir. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

  KAMPANYAYA GİT

  GARANTİPAY İLE 250 TL VE ÜZERİNE 50 TL, 750 TL ÜZERİNE 150 TL MUDO BONUS!

  Kosullar:

  Kampanya Detayları:

  • 1-15 Aralık tarihleri arasında Mudo veya Mudo Concept’ten tek seferde seferde 250-750 TL arası alışverişlerde 50 TL Mudo Bonus750 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL Mudo Bonus kampanyası yapılacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından Mudo Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler Mudo  Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları Mudo Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar Mudo Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • 150 TL Mudo  Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 150 TL Mudo  Bonus kazanabilir.
  • Mudo, Mudo Concept fiziki mağazalarında ve www.mudo.com.tr adresinde Mudo Bonus kazanılabilecektir ancak kazanılan Mudo Bonuslar sadece Mudo ve Mudo Concept fiziki mağazalarında kullanılabilecek; www.mudo.com.tr adresinde kullanılamayacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Bonus kullanımlarıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
  • Kazanılan Mudo Bonuslar 20-31 Aralık 2020 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Mudo  Bonuslar 1 Ocak 2021 tarihinde geri alınacaktır.
  •  Mudo Bonus  kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex , Bonus Business ve ek kartlar katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce “EVET MUDO” yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL Mudo  Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Mudo  Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
  • Garanti Bankası ve Mudo kampanyayı değiştirme ve iptal hakkını saklı tutar.

  KAMPANYAYA GİT