{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
100 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO!

KAMPANYALAR

son kalan bedenler sepette %15 indirim

SEPETTE %15 İNDİRİM!

Kosullar:

mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili giyim ve aksesuar ürünlerinde geçerlidir.İndirim sepet sayfasında otomatik olarak uygulanmaktadır.Kampanya; diğer kampanyalar ile birleşmemektedir.Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
unlu mudo indirimi

ÜNLÜ MUDO İNDİRİMİ

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
sofra seti

SOFRA SETLERİNDE YILBAŞINA ÖZEL FİYATLAR

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, sofra setlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
concept ahsap mobilya kampanyasi

AHŞAP MOBİLYADA NET %25 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, ahşap mobilya ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
banyo aksesuarlarında 3 al %15 indirim

BANYO AKSESUARLARINDA 3 ÜRÜN ALIMINA %15 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; banyo aksesuarları ürünlerini kapsamaktadır. Sepete eklenen 3 adet ürün toplamından otomatik olarak %15 indirim uygulanacaktır. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
cerceve

ÇERÇEVELERDE 3 AL 2 ÖDE FIRSATI!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; çerçeve, mum, mumluk ve fener ürünlerini kapsamaktadır. Sepete atılan her 3 adet üründen en düşük fiyatlı olan otomatik olarak düşülecektir. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
valiz

VALİZLERDE NET %30 İNDİRİM

Kosullar:

Kampanya; Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'de geçerli olup; valiz ürünlerini kapsamaktadır.İndirimler mevcut fiyat üzerine yansıtılmıştır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
not defteri

NOT DEFTERLERİNDE 3 AL 2 ÖDE FIRSATI!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; not defterlerini kapsamaktadır. Sepete atılan her 3 adet üründen en düşük fiyatlı olan otomatik olarak düşülecektir.İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak uygulanmaktadır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
yatak odasi indirimi

YATAK ODASI ÜRÜNLERİNDE 3 ÜRÜN ALIMINA %10 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; yatak odası ürünlerini kapsamaktadır. Sepete atılan 3 adet ürün toplamından otomatik olarak %10 indirim uygulanacaktır. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
fincan kupa

KUPA VE FİNCANLARDA NET %20 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, kupa ve fincan ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
mobilya

MOBİLYADA ÇOK AL ÇOK KAZAN

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, İç Mekan Mobilya ürünlerini kapsamaktadır. Kampanya, 10.000 TL mobilya alışverişlerine 1.000 TL, 15.000 TL'ye 2.000 TL, 20.000 TL'ye 3.000 TL, 25.000 TL'ye 4.000 TL, 30.000 TL'ye 5.000 ve 35.000 TL'ye %20 indirim fırsatı sunar. Kampanya, nakit ve tek çekime %10 indirim ile birleşmekte bunun dışındaki kampanyalar ile birleşmemektedir. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
aydınlatmada net %25 indirim

AYDINLATMADA NET %25 İNDİRİM!

Kosullar:

Kampanya; Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'de geçerli olup; tüm aydınlatma ürünlerinde geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek indirim uygulanmaz. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
masa ortusu battanıye indirimi

TÜM MASA ÖRTÜSÜ VE BATTANİYELERDE NET %30 İNDİRİM

Kosullar:

Kampanya; Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'de geçerli olup; tüm masa örtüsü ve battaniye ürünlerinde geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek indirim uygulanmaz. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
sofra

SOFRA ÜRÜNLERİNDE NET %30 İNDİRİM

Kosullar:

Kampanya; Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'de geçerli olup; seçili sofra ürünlerinde geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek indirim uygulanmaz. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
kirlent

KIRLENTLERDE 2. ÜRÜNE %50 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; kırlent ürünlerini kapsamaktadır. Mudo.com.tr'de sepete atılan her 2 adet üründen en düşük fiyatlı olan ürüne sepette ek %50 indirim uygulanacaktır. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak uygulanmaktadır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
concept tencere tava kampanyasi

TENCERE VE TAVALARDA NET %20 İNDİRİM

Kosullar:

Kampanya; Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'de geçerli olup; seçili sofra ürünlerinde geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek indirim uygulanmaz. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
comfy yorgan indirimi

COMFY YORGAN NET %50 İNDİRİM

Kosullar:

Kampanya; Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'de geçerli olup; Comfy yorgan ürünlerinde geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek indirim uygulanmaz. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
sicak su torbasi

SICAK SU TORBASI VE AYAK ISITICI ÜRÜNLERDE NET %20 İNDİRİM

Kosullar:

Kampanya; Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'de geçerli olup; sıcak su torbası ve ayak ısıtıcılarda geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek indirim uygulanmaz. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
banyo

BANYO ÜRÜNLERİNDE EN AZ %30 İNDİRİM

Kosullar:

Kampanya; Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr'de geçerli olup; banyo aksesuarı, banyo düzenleyici ve banyo tekstili ürünlerinde geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek indirim uygulanmaz. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
kdv indirimi

%10 KDV İNDİRİMİ

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili iç mekan mobilya ve dış mekan mobilyalarda geçerlidir. İndirim;mermer tabla gibi ayrı satışı olan ürünlerde şemsiye , duş ve yer karolarında geçerli değildir.Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte sepette ek % 10 kdv indirimi uygulanır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
nakit ve tek çekimde mobilya alışverişinde %10 ek indirim kampanyası

MOBİLYALARDA TEK ÇEKİME %10 iNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm iç mekan mobilya ve dış mekan mobilyalarda geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte ödeme tipi peşin seçildiğinde ek indirim uygulanır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
mobilyada ücretsiz teslimat kampanyası

TÜM MOBİLYALARDA ÜCRETSİZ SEVKİYAT

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan Tüm Mobilyalarda Ücretsiz Sevkiyat kampanyası; mobilya alışverişlerinizde ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte, Mudo mağazalarının bulunduğu illerde teslimat adresine en yakın Mudo mağazasıyla 40 km mesafeye kadar geçerlidir. Bu kapsam dışında kalan teslimatlar ücrete tabi olmaktadır.Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT