{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
MOBİLYA HARİCİ MUDO CONCEPT ALIŞVERİŞLERİNİZDE 150 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!
TÜM GİYİM VE AKSESUAR ALIŞVERİŞLERİNİZDE 150 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

KAMPANYALAR

ünlü mudo indirimi

Ünlü Mudo İndirimi!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili  Sonbahar/KIŞ' 21 giyim ve aksesuar ürünlerinde geçerlidir. İndirimler fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.


KAMPANYAYA GİT
t-shirtlerde indirim

Kadın Basic T-shirtlerde 2. Ürüne %40 İndirim!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, seçili basic t-shirtlerde  2. ürüne %40 indirim kampanyasıdır. İndirimler sepette otomatik olarak uygulanacaktır. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilebilir.  Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.KAMPANYAYA GİT

Mutfak Ve Sofra Ürünlerinde 2.Ürüne Ek %25 İndirim!

Kosullar:

mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, mutfak ve sofra ürünlerinde (servis arabaları, mutfak tezgahları, sebzelikler ve lava markalı ürünler  hariç) 2. ürüne %25 indirim kampanyasıdır. İndirimler sepette otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.


KAMPANYAYA GİT

3 Al 2 Öde Fırsatı!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm  Sonbahar/Kış' 21 atkı, bere, şal ve eldiven ürünlerinde geçerlidir. İndirimler sepette otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT

Ahşap Mobilyalarda Net %25 İndirim!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm iç mekan ahşap grubu ürünlerinde geçerlidir. İndirimler fiyat üzerine yansıtılmıştır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
ev tekstili ürünlerinde 2.ürüne %50 indirim

Ev Tekstili Ürünlerinde 2.Ürüne %50 İndirim!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, tüm  ev tekstili grubu ürünlerinde 2. ürüne %50 indirim kampanyasıdır. Kampanyaya halı, kilim, yolluk ve paspaslar dahil değildir. İndirimler sepette otomatik olarak uygulanacaktır. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilebilir.  Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.KAMPANYAYA GİT
halı kilim yolluk ve paspaslarda %25 indirim

Halı, Kilim Ve Yolluklarda Net %25 İndirim!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm halı,  kilim, yolluk ve paspas grubu ürünlerinde geçerlidir. İndirimler fiyat üzerine yansıtılmıştır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
koltuklarda net %40 indirim

SEÇİLİ KOLTUKLARDA NET %40 İNDİRİM !

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili iç mekan koltuk ürünlerinde geçerlidir. İndirimler fiyat üzerine yansıtılmıştır. Kampanyadaki ürünler stoklarla sınırlıdır.  Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.


KAMPANYAYA GİT
Banyo Ürünlerinde %50 İndirim

Banyo Ürünlerinde 2.Ürüne Ek %50 İndirim !

Kosullar:

Mağazalarda ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, seçili banyo ürünlerinde 2. ürüne %50 indirim kampanyasıdır. İndirimler sepette otomatik olarak uygulanacaktır. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilebilir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.


KAMPANYAYA GİT
mobilya indirim

TÜM MOBİLYALARDA ÇOK AL ÇOK KAZAN!

Kosullar:

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, tüm iç mekan , dış mekan ve aydınlatma  ürünlerini kapsamaktadır. 25.000 TL'ye 2.500 TL, 35.000 TL'ye 4.000 TL, 45.000 TL'ye 5.500 TL  indirim uygulanmaktadır. İndirimler, sepet sayfasında otomatik olarak düşecektir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.


KAMPANYAYA GİT
tavan aydinlatmaları indirim

Tavan Aydınlatmalarında Net %25 İndirim!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm tavan aydınlatmaları grubu ürünlerinde geçerlidir. İndirimler fiyat üzerine yansıtılmıştır. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
KAMPANYAYA GİT

YATAK ODASI ÜRÜNLERİNDE 3 ÜRÜN ALIMINA %10 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; yatak odası ürünlerini kapsamaktadır. Sepete atılan 3 adet ürün toplamından otomatik olarak %10 indirim uygulanacaktır. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mudo,kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.


KAMPANYAYA GİT
mobilya ucretsiz teslimat

MOBİLYADA ÜCRETSİZ SEVKİYAT

Kosullar:

Tüm mobilyalarda ücretsiz sevkiyat kampanyası tüm indirimler düşüldükten sonra KDV dahil 15.000 TL üzeri alışverişler için geçerlidir. Kampanya, mudo.com.tr ve tüm Mudo mağazalarından yapılan alışverişlerde, en yakın (sevkiyat yapan) Mudo mağazasına 40 KM mesafeye kadar yapılacak sevkiyatlar için geçerlidir. Bu kapsam dışında kalan teslimatlar ücrete tabidir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.


KAMPANYAYA GİT
nakit ve tek çekimde mobilya alışverişinde %5 ek indirim kampanyası

MOBİLYALARDA TEK ÇEKİME %5 iNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm iç mekan mobilya ve dış mekan mobilyalarda geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte ödeme tipi peşin seçildiğinde ek indirim uygulanır.İndirim, sadece kredi kartı yapılan sanal pos ödemelerinde geçerlidir. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.KAMPANYAYA GİT