{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
TÜM GİYİM VE AKSESUAR ALIŞVERİŞLERİNİZDE 75 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!
MOBİLYA HARİCİ MUDO CONCEPT ALIŞVERİŞLERİNİZDE 150 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

KAMPANYALAR

sağlık çalışanlarına özel kampanya

SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA ÖZEL, MUDO AİLE İNDİRİMİ Güzel günlerde sizlere teşekkür etmek için buluşmak dileğiyle…

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

Sağlık Çalışanlarına Mudo Aile İndirimi! • Kampanya, mağazaların açılışından itibaren 31.12.2020 tarihine kadar Mudo ve Mudo Concept mağazalarında geçerli olacaktır. • Kampanyadan yararlanmak için sağlık çalışanlarının sağlık çalışanı olduğunu beyan eden kimlik kartı ibrazı gereklidir ve bu sebeple mudo.com.tr’de geçerli olamayacaktır. • Kampanya tüm ürünlerde geçerli olup indirimsiz ürünlerde ilk fiyat üzerinden %30 İndirim, indirimli ürünlerde ek %10 indirim uygulanacaktır. • Diğer kampanyalarda açıkça belirtilmediği sürece tüm kampanyalarla birleşebilir. • Mudo Exclusive üyeliği ile yapılan alışverişlerde puan kazanımı, kullanımı ve doğum günü gibi kişiye özel indirimlerin ve avantajların tümü geçerli olacaktır.

KAMPANYAYA GİT
sepette ek %20 indirim

SEPETTE %20 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo.com.tr de geçerli olan kampanya; İlkbahar/ Yaz 2020 giyim ,aksesuar ve mobilya hariç tüm Mudo Concept markalı ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak düşülecektir. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
unlu mudo indirimi

HER ŞEY İNDİRİMDE!

Kosullar:

Mağazalarda ve Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; yeni sezon giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
giyim indirim

%80'E VARAN DİP İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır. 75 TL ve Üzeri tüm giyim ve aksesuar ürünlerinde kargo ücretsizdir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
mobilya indirim

TÜM MOBİLYALARDA ÇOK AL ÇOK KAZAN!

Kosullar:

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, tüm iç mekan ve dış mekan ürünlerini kapsamaktadır. 15.000 TL'ye 1.500 TL, 20.000 TL'ye 2.500 TL, 25.000 TL'ye 3.500 TL, 30.000 TL ve üzerine ise en fazla 4.500 TL indirim uygulanmaktadır. İndirimler, sepet sayfasında otomatik olarak düşecektir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
sal sac bandi

2. ÜRÜNE %40 İNDİRİM

Kosullar:

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; yeni sezon şal, saç bandı ve fular ürünlerini kapsamaktadır. Kampanya, aynı fatura üzerinde 2 ürün alımında geçerli olmakta olup en ucuz ürüne uygulanır.İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak düşecektir ve diğer kampanyalarla birleşmemektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
basic tshirt

2. ÜRÜNE %40 İNDİRİM

Kosullar:

Mağazalarda ve Mudo.com.tr de geçerli olan kampanya; seçili basic t-shirt ürünlerini kapsamaktadır.Kampanya, aynı fatura üzerinde 2 ürün alımında geçerli olmakta olup en ucuz ürüne uygulanır. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak düşecektir. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
corap

ÇORAPLARDA 3 AL 2 ÖDE FIRSATI!

Kosullar:

Mağazalarda ve Mudo.com.tr de geçerli olan kampanya; yeni sezon çorap ürünlerini kapsamaktadır. Kampanya, aynı fatura üzerinde en az 3 ürün alımında geçerli olmakta olup en ucuz ürüne uygulanır. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak düşecektir. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
mobilya indirim

MOBİLYADA EN AZ %30 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili mobilya ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
valizlerde indirim

VAZLİZLERDE NET %40 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; valiz ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
2. ürüne %40 indirim

2. ÜRÜNE %40 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; yeni sezon erkek pantolonlarını ve şortlarını kapsamaktadır. Kampanya, aynı fatura üzerinde 2 ürün alımında geçerli olmakta olup en ucuz ürüne uygulanır.İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak düşecektir ve diğer kampanyalarla birleşmemektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
%60 indirim

NET %60 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili Mudo Concept ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
3 lü set alımına %20 indirim

3'LÜ SET ALIMINDA %20 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; sabun , losyon ve stand ürünlerini kapsamaktadır. Kampanya, aynı fatura üzerinde 3 ürün alımında geçerlidir. İndirimler, sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır.Kampanya, diğer kampanyalar ile birleşmemektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
hazir giyim garage sale

MUDO GARAGE SALE!

Kosullar:

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; eski sezon seçili giyim ve aksesuar ürünlerinde geçerlidir. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
hali_duvar_indirim

MOBİLYA ALIŞVERİŞLERİNDE HALI , DUVAR GRUBU VE AYDINLATMA ÜRÜNLERİNE %10 İNDİRİM!

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm halı , duvar grubu ve aydınlatma ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, sepette otomatik olarak uygulanacaktır.Kampanya,diğer kampanyalar ile birleşmemektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
nakit ve tek çekimde mobilya alışverişinde %5 ek indirim kampanyası

MOBİLYALARDA TEK ÇEKİME %5 iNDİRİM

Kosullar:

Mudo mağazalarında ve mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm iç mekan mobilya ve dış mekan mobilyalarda geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte ödeme tipi peşin seçildiğinde ek indirim uygulanır.İndirim, sadece kredi kartı yapılan sanal pos ödemelerinde geçerlidir. Mudo kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
garanti

BONUSFLAŞ’A ÖZEL 300 TL VE ÜZERİNE 50 TL MUDO BONUS!

Başlangıç Tarihi:

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

BONUSFLAŞ’A ÖZEL 300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE 50 TL MUDO BONUS KAZANIN! • 50 TL Mudo Bonus, 1 – 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA üzerinden tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir. • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL Mudo bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir. • 50 TL Mudo Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 50 TL Mudo Bonus kazanabilir. Mudo mağazalarında ve www.mudo.com.tr adresinde Mudo Bonus kazanılıp, kazanılan Mudo Bonuslar Mudo fiziki mağazalarında harcanabilir. www.mudo.com.tr adresinde harcanamaz • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 50 TL Mudo Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 50 TL Mudo Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 50 TL Mudo Bonus kampanyasına dahil olacaktır. • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. • • Kazanılan 50 TL Mudo Bonus 9 Ağustos 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan 50 TL Mudo Bonuslar 10 Ağustos 2020 tarihinde geri alınacaktır. • 50 TL Mudo Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex , Bonus Business katılabilmektedir. • Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir. • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce EVET MUDO yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL Mudo Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 50 TL Mudo Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir. • Garanti Bankası ve Mudo kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT
mobilyada ücretsiz teslimat kampanyası

MOBİLYADA ÜCRETSİZ SEVKİYAT

Kosullar:

Tüm mobilyalarda ücretsiz sevkiyat kampanyası tüm indirimler düşüldükten sonra KDV dahil 5000 TL üzeri alışverişler için geçerlidir. Kampanya, mudo.com.tr ve tüm Mudo mağazalarından yapılan alışverişlerde, en yakın Mudo mağazasına 40 KM mesafeye kadar yapılacak sevkiyatlar için geçerlidir. Bu kapsam dışında kalan teslimatlar ücrete tabidir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA GİT