{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Seçili Giyim, Aksesuar ve Mobilya Hariç* Mudo Concept Ürünlerinde 3 AL 2 ÖDE FIRSATI!

Gift Card Avantajları

Mudo Gift Card, tüketicilere hediye alışverişlerinde özgürlük ve kolaylık sağlamayı amaçlayan özel bir hediye kartıdır. Mudo Gift Card hediye edilen kişiye, Mudo mağazalarından dilediği zaman, dilediği ürünleri alma fırsatı sunulmaktadır. Sevdiklerinize armağan edeceğiniz bu özel hediye kartını, benzerlerinden ayıran en önemli özelliği; yüklenen para miktarının sürekli kartın içinde kalması ve arzu edildiği takdirde limitin kolaylıkla arttırılabilmesidir.

Son yıllarda başta şirketler olmak üzere oldukça ilgi gösterilen Mudo Gift Card'ta kurumsal müşterilerin faydalanabilmesi için toplu alımlara özel avantajlar da bulunmaktadır. Bu özel avantaj sayesinde, şirketler artık özel günlerde çalışanlarına ve müşterilerine kendi seçtikleri bir hediyeyi göndermek yerine, seçimi kendilerine bırakarak beğendikleri hediyeye sahip olmalarını sağlamaktadır.