{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "points": "" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
MOBİLYA HARİCİ MUDO CONCEPT ALIŞVERİŞLERİNİZDE 600 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!
TÜM GİYİM VE AKSESUAR ALIŞVERİŞLERİNİZDE 400 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

Mağazalar

Mudo City Mudo Collection, Mudo FTS64, Mudo Accessoires, Mudo Kids ve Mudo Concept markalarımızı tek bir çatı altında bulabileceğiniz mağazalarımızdır. 211m² ile 1.890m² arasında değişen büyüklüklere sahip Mudo City mağazalarımız, giyim, aksesuar, ev ve yaşam ürünlerinde dünya trendlerini takip edebileceğiniz yaşam stili noktalarımızdır. "Dünya Burada" mottosu ile hizmet veren Mudo City mağazalarımız 38.000'i aşkın Mudo Concept, her sezon dünya modasını ayağınıza getiren 1.600'ün üzerinde giyim ve aksesuar ürünüyle eviniz ve gardrobunuz için geniş seçenekler sunmaktadır.

Mudo Concept Bir hazır giyim markası olarak yarattığı özgün tarzı ile 60'lı yıllardan itibaren kendi müşteri kitlesini oluşturmaya başlayan Mudo, geniş bir yelpazede hizmet sunmak üzere 90'lı yılların başlarında bir aksesuar markası yaratmıştır. Mudo Pera adı altında, Beyoğlu'nda butik bir mağazada başlayan girişim, artan beğeni üzerine 1993'te Mudo Concept markasına dönüşmüştür. Mudo Concept, iç ve dış mekan mobilya kategorileri dışında, mutfak, banyo, ev tekstili, aydınlatma ve dekoratif&kişisel aksesuar kategorilerinde de binlerce farklı seçenek sunmaktadır.

1998'de kapılarını açan Maslak Mudo Concept mağazası bu vizyon ile mobilya ve ev dekorasyonu alanında Türkiye'nin ilk alışveriş noktası olmuştur.

Ev ve yaşam için her şey" mottosu ile hizmet veren Mudo Concept markası, dekorasyonda farklı kültürleri ve ayrıcalıklı fikirleri özenle birleştirerek, ziyaretçilerine masalsı bir ambians sunmak için ilk günkü heyecanı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bugün Mudo Concept markası, "Bulunmaz Hint Kumaşı Bulunur" felsefesiyle ile 38.000'i aşkın ürün çeşidini müşterilerine sunmaktadır.

2015 yılı itibariyle Mudo Concept ürünleri 100.000 metrekarelik satış alanı ile Mudo Satış Mağazaları A.Ş bünyesindeki 102 mağazada satışa sunulmaktadır.

26 ilde hizmet veren Mudo Concept'in Türkiye genelindeki en büyük mağazası 5.700 metrekare ile hala Ankara Panora AVM'de yer almaktadır.

2003 yılında kapılarını açan Nişantaşı Mudo Concept mağazası 2014 yılı itibariyle renovasyona alınmış olup, büyüleyici bir değişim ile bulunduğu Tunaman Pasajının tamamına yayılmıştır. Bugün 2.950 metrekare ile Nişantaşı bölgesinin en büyük mobilya ve ev dekorasyon mağazası olarak hizmet vermektedir.

2014 yılında kapılarını açan, 4000 metrekarelik satış alanı ile İstanbul'un en büyük Mudo Concept mağazası olma özelliğini taşıyan Mall of İstanbul Mudo Concept mağazası göz dolduran mimarisi ve geniş ürün gamı ile dikkat çekmektedir. Yine 2014 yılında açılan Mudo Concept Palladium Tower mağazası, 4000 metrekareye yayılan satış hacmi ile İstanbul Anadolu Yakası'ndaki en büyük mobilya ve dekorasyon mağazası olma özelliğini taşımaktadır. Palladium Tower Mudo Concept, mobilya, mutfak, banyo, aydınlatma, dekoratif & kişisel aksesuar ve ev tekstili kategorilerindeki geniş ürün seçenekleri ve göz dolduran mağaza mimarisi ile Mudo Concept müşterilerine kusursuz bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

Mudo Store Tüm Mudo giyim ve aksesuar markalarını bulabileceğiniz mağazalarımızdır. Mudo Collection, Mudo FTS64 ve Mudo Accessoires markaları Mudo Store mağazalarımızda tüketicinin beğenisine sunulmaktadır.

Maslak Mudo Bahçe Türkiye'de tamamen dış mekan mobilyaları ve bahçe aksesuarları ile 12 ay boyunca hizmet veren ilk mağaza olma özelliğine sahiptir. Rattan, tik ve ferforje grubu mobilyaların yanında farklı aksesuarlar, dış mekan dekoratif ürünler ve Türkiye'deki en büyük çeşitliliğe sahip saksı koleksiyonu ile hizmet vermektedir.

Mudo Marina Mudo çizgisini marin yaşam tarzı ile birleştiren ve özellikle sahil bölgelerinde ve marinalarda kurulu mağazalarımızda; deniz ve denizcilik konsepti ile birlikte sahil kesimine hitap eden mobilya, ev dekorasyonu ve hazır giyim ürünleri satışa sunulmaktadır. Mudo Concept, Mudo Collection, Mudo FTS64 ve Mudo Accessoires markaları Mudo Marina mağazalarımızda satışa sunulmaktadır.

Mudo Outlet Mudo Concept, Mudo Collection, Mudo FTS64, Mudo Accessoires ve Mudo Kids markalı ürünlerimizin geçmiş sezonlara ait ürünlerine avantajlı fiyatlarla ulaşabileceğiniz satış noktalarımızdır.