{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "points": "" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }
MOBİLYA HARİCİ MUDO CONCEPT ALIŞVERİŞLERİNİZDE 200 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!
TÜM GİYİM VE AKSESUAR ALIŞVERİŞLERİNİZDE 200 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

MUDO CONCEPT EKSPER HİZMETİ

Ürün Kodu: 1234028001

325 TL
Lütfen Adet Seçiniz
MAĞAZADA BUL

Lütfen beden seçimi yapınız.

MUDO CONCEPT EKSPER HİZMETİ, RENKSİZ, Standart Değiştir

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Ekspertiz Hizmeti nedir?

Garanti kapsamı dışında kalan ürünlerimiz için Mudo Concept uzman ekipleri tarafından yerinde kontrol hizmeti vermektedir. Bu kapsamda uzman ekiplerimiz belirtilen adreste ürünle ilgili detaylı incelemelerde bulunur. İnceleme ve analiz ekspertiz raporu sonucu tarafınıza ulaştırılır.

Nasıl ulaşabilirim?

Ekspertiz hizmeti, müşteri talebi üzerine sesli onay alınarak gerçekleşir. Ödeme alındıktan sonra müşterilerimize yerinde inceleme için tarih iletilir.

GARANTİ, TESLİMAT VE İADE

Mudo olarak ürün gruplarımıza göre, tüm ürünlerimizde faturanız üzerinde bulunan tarihten itibaren 2 yıl garanti veya sorumluluk süremiz bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için sıkça sorulan sorular bölümünü inceleyiniz.


Genel kargo kampanyası dahilinde Türkiye’nin her yerine kargo 14,99 TL’dir . Mobilya gibi büyük ebatlı ürün teslimatlarında sevkiyat ücreti uygulanır. Sevkiyat ücreti gönderilecek il-ilçe bilgisine ve alışveriş tutarına göre değişmektedir. Daha fazla bilgi için Mudo sevkiyat ücreti listesini inceleyiniz. Kara ulaşımının olmadığı ilçe ve adalarda teslimat kara tarafından seçilen iskeleye kadar yapılabilmektedir.

 

 
Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını ( satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için sıkça sorulan sorular bölümünü inceleyiniz.

Ürün stoğa geldiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

KAPAT
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "1234028", "sku": "1234028001", "category": "Mudo Hizmetler", "name": "MUDO CONCEPT EKSPER HİZMETİ", "price": 325, "variant": "RENKSİZ", "brand": "mudo", "dimension11": "2022 / Devamlı ", "dimension12": "HİZMET", "dimension13": "DİĞER", "dimension14": "1234028-000", "dimension15": "1234028001", "dimension16": "325", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "000", "dimension19": "Genel | HİZMET | HİZMET", "dimension30": "244896" } } }
×
Ürün favorilerinize eklendi