{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "points": "" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
MOBİLYA HARİCİ MUDO CONCEPT ALIŞVERİŞLERİNİZDE 600 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!
TÜM GİYİM VE AKSESUAR ALIŞVERİŞLERİNİZDE 400 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

İptal ve İade Koşulları

Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz.


Talebinizle ilgili olarak, iade etmek istediğiniz ürün/ürünleri Aras Kargo ile Tel: 4442552 iade talebi oluşturabilirsiniz.


Aşağıdaki ücretsiz gönderi kodu ile gönderim sağlayabilirsiniz.Giyim ürünü iadeleri için: 1415038011545 - MUDO SATIŞ ARNAVUTKÖY DEPO


Karınca Lojistik Arnavutköy Deposu


Adres: Ömerli Mah. İstanbul Cad. No:231 34555 Arnavutköy İstanbulConcept ürün iadeleri için: 1415038011545 - MUDO SATIŞ TUZLA DEPO


Mudo Concept Tuzla Bina


İstanbul Deri Organize San. Bölgesi Gelişme Alanı Y-22 Özel Parsel Tuzla/İstanbul


Ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli kontroller yapılıp ücret iade işlemleri gerçekleştirilecektir.
Mobilya Ürünleri İçin
Mobilya ve kendi sevkiyat araçlarımızla teslim edilen ürünler Aras ve diğer kargo şirketleri ile gönderilmemelidir. 30 gün içerisinde destek@mudo.com.tr adresine sipariş numaranız ve ilgili ürün kodu ile birlikte iade sebebinizi belirten bir e-posta gönderebilir, ya da 444 MUDO/ 444 68 36 numaralı telefondan bu isteğinizi iletebilirsiniz. Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık tespit edilmediği takdirde, tercih etmiş olduğunuz ödeme şekline göre ürün bedeli bankanıza iade edilecektir. 


Dilerseniz teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade taleplerinizi mağazalarımız vasıtasıyla da iletebilirsiniz. Bu durumda iade etmek istediğiniz ürünü, beraberinde gelen fatura, irsaliye vb. tüm yasal evraklarla birlikte, size en uygun Mudo mağazasına götürmeniz ve internet kanalıyla aldığınız ürünü iade etmek istediğinizi bildirmeniz yeterlidir. Bu aşamadan sonra mağazamız tarafından iade edeceğiniz ürün teslim alınarak inceleme için merkezimize iletilecek ve eğer iade koşullarında olumsuz bir durum bulunmuyorsa, iadeniz 14 gün içerisinde, ödeme şeklinize göre yapılmış olacaktır.


Teslim alındıktan sonraki 30 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, Mudo.com.tr tarafından iade alınamayacaktır. 


Kimi ürünlerin iadesi, belirli şartlar nedeniyle uygun görülmediği sürece mümkün olamayacağından, müşterilerimizden bu konuda hassas olmalarını bekliyoruz. Teslimat sırasında arızalı ya da ayıplı çıkan ürünler dışında, niteliği itibarıyla iade edilemeyecek, kullanım sırasında vücutla direkt temasa girmek suretiyle hijyen açısından hassas olan ürünler (gece elbisesi, iç giyim, çorap, mayo ve aksesuarlar v.b.), kopyalanabilir ürünler (Kitap, DVD, VCD ve CD gibi.) ve tek kullanımlık ürünlerde, orijinal ambalajının açılması halinde iade alınamamaktadır. 


Yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü gibi belirli günlere yönelik özel olarak hazırlanan ve ithal edilen ürünlerde, kampanya ve promosyon ürünlerinde de ürünün iadesi alınamamakta; müşterilerimiz bu şartları kabul ederek alışverişini gerçekleştirmektedir.


İade edilen ürün, öncelikle Mudo.com.tr bünyesindeki servis tarafından incelenecektir ve tüm koşullara uygun olduğu tespit edildiğinde, 3 ila 7 iş günü içersinde uygulamaya girecek iade işlem süresi başlatılacaktır.


Kurumsal alımlarla ilgili not: İade edeceğiniz ürünün faturası şirket adına düzenlenmiş ise, iadenizi, şirketinizin kargo ücretini dâhil etmeden(ürün birim fiyatı + KDV) keseceği iade faturası ile göndermeniz gerekmektedir.


İade talepleriniz yalnız Mudo.com.tr merkezinden karşılanabilmektedir, bu yöndeki isteklerinizi lütfen destek@mudo.com.tr adresine veya 444 MUDO/ 444 6836 numaralı telefona bildiriniz.