{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
100 TL Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO, Mobilyalarda ÜCRETSİZ SEVKİYAT!

BANKA TAKSİT SEÇENEKLERİ

Garanti Bankası

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Garanti Bankası kartları ile yapılan alışverişlerde 7 taksite kadar vade seçilebilmekte. Ödeme yapıldıktan sonra yönlendirilen, Garanti Bankası'nın ilgili kampanya ekranından +5 taksite kadar ödeme seçeneği sunulmakta, toplamda 12 takside kadar taksitlendirme imkânı sağlanmaktadır.

Halk Bankası

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo.com.tr’den yapılacak alışverişlerde 1’den 5’e kadar taksit seçeneği bulunmaktadır. 2 taksit ve üzerindeki taksit seçenekleri tercih edildiğinde seçilen taksidin üzerine +4 taksit banka tarafından otomatik olarak uygulanır, toplamda 9 taksit uygulanmış olur.

Yapı Kredi Bankası

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Yapı Kredi Bankası kartları ile yapılan alışverişlerde 4 taksit imkânı sunmaktadır.

İş Bankası

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

İş Bankası kartları ile yapılan alışverişlerde baremsiz 2 taksit imkânı sunmaktadır. 150 TL ve üzeri alışverişlerde ilave +2 otomatik taksit uygulanmaktadır.

Akbank

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Akbank kartları ile yapılan alışverişlerde baremsiz 2 taksit imkânı sunmaktadır. 50 TL ve üzeri alışverişlerde ilave +2 otomatik taksit uygulanmaktadır.

QNB Finansbank

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

QNB Finansbank ve HSBC Advantage bireysel kredi kartları ile yapılan alışverişlerde baremsiz 2 taksit ve ilave +4 taksit imkânı sunmaktadır.