{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
MOBİLYA HARİCİ MUDO CONCEPT ALIŞVERİŞLERİNİZDE 100 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!
TÜM GİYİM VE AKSESUAR ALIŞVERİŞLERİNİZDE 150 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

BANKA TAKSİT SEÇENEKLERİ

garanti

Garanti Bankası

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

mudo.com.tr’den yapılacak 100TL üzeri  alışverişlerde geçerli 5 + 2 taksit,  1000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 7+2  taksit imkanı sağlanmaktadır.

yapi kredi

Yapı Kredi Bankası

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

mudo.com.tr’den yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde 2 taksit imkanı sağlanmaktadır. İlgili kartlara banka tarafından ayrıca +4 taksit uygulanmaktadır.

halk bank

Halk Bankası

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

mudo.com.tr’den yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde 2 taksit imkanı sağlanmaktadır. İlgili kartlara banka tarafından ayrıca 100 TL ve üzeri alışverişlerde +2 taksit uygulanmaktadır.

is bankasi

İş Bankası

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

mudo.com.tr’den yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 2 taksit imkanı sağlanmaktadır. İlgili kartlara banka tarafından ayrıca  200 TL ve üzeri alışverişlerde  +2 taksit uygulanmaktadır.

akbank

Akbank

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

mudo.com.tr’den yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 2 taksit imkanı sağlanmaktadır. İlgili kartlara banka tarafından ayrıca 200 TL ve üzeri alışverişlerde +3 taksit uygulanmaktadır.

qnb

QNB Finansbank

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

mudo.com.tr’den yapılacak  100 TL ve üzeri alışverişlerde 2 taksit imkanı sağlanmaktadır. İlgili kartlara banka tarafından ayrıca 100 TL ve üzeri alışverişlerde +3 taksit uygulanmaktadır.

Ziraat Bankası

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

mudo.com.tr’den yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde 2 taksit imkanı sağlanmaktadır. İlgili kartlara banka tarafından ayrıca 100 TL ve üzeri alışverişlerde +3 taksit uygulanmaktadır.