{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "points": "" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
MOBİLYA HARİCİ MUDO CONCEPT ALIŞVERİŞLERİNİZDE 600 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!
TÜM GİYİM VE AKSESUAR ALIŞVERİŞLERİNİZDE 400 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

BANKA TAKSİT SEÇENEKLERİ

garanti

Garanti Bankası

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

mudo.com.tr’den yapılacak 200 TL üzeri alışverişlerde geçerli 3+4 taksit, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 5+4 taksit imkanı sağlanmaktadır.

yapi kredi

Yapı Kredi Bankası

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

mudo.com.tr’den yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişlerde 2 taksit imkanı sağlanmaktadır. Ek taksit uygulaması kaldırılmıştır. Ticari kredi kartlara taksit uygulanmayacaktır.

halk bank

Halk Bankası

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

mudo.com.tr’den yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 2 taksit imkanı sağlanmaktadır. İlgili kartlara banka tarafından ayrıca 200 TL ve üzeri alışverişlerde +4 taksit uygulanmaktadır.


is bankasi

İş Bankası

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

mudo.com.tr’den yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlerde 2 taksit imkanı sağlanmaktadır. İlgili kartlara banka tarafından ayrıca  500 TL ve üzeri alışverişlerde +2 taksit uygulanmaktadır. Ticari kredi kartlara taksit uygulanmayacaktır.

akbank

Akbank

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

mudo.com.tr’den yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 2 taksit imkanı sağlanmaktadır. İlgili kartlara banka tarafından ayrıca 200 TL ve üzeri alışverişlerde +4 taksit uygulanmaktadır.

qnb

QNB Finansbank

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

mudo.com.tr’den yapılacak  200 TL ve üzeri alışverişlerde 2 taksit imkanı sağlanmaktadır. Ek taksit uygulaması kaldırılmıştır.

Ziraat Bankası

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

mudo.com.tr’den yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 2 taksit imkanı sağlanmaktadır. İlgili kartlara banka tarafından ayrıca 200 TL ve üzeri alışverişlerde +3 taksit uygulanmaktadır.