{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
YENİ KOLEKSİYON HARİÇ GİYİM VE AKSESUARDA HER ŞEY YARI YARIYA!
AYDINLATMADA NET %30 İNDİRİM!

BANKA TAKSİT SEÇENEKLERİ

Halk Bankası

Kosullar:

Mudo.com.tr’den yapılacak 500 TL altı alışverişlerde 2+5 taksit, 500 TL ve üzeri alışverişlerde 5+7 taksit imkanı sağlanmaktadır.

Garanti Bankası

Kosullar:

Mudo.com.tr’den yapılacak 500 TL altı alışverişlerde 5 taksit, 500 TL ve üzeri alışverişlerde 7+2 taksit imkanı sağlanmaktadır. 50 TL üzeri alışverişlerinize taksit seçeneklerine ek +2 taksit uygulanmaktadır.

Yapı Kredi Bankası

Kosullar:

Mudo.com.tr’den yapılacak tüm alışverişlerde baremsiz 4 taksit, 200 TL üzeri alışverişlerde geçerli +2 taksit imkânı sağlanacaktır. (+ taksit uygulaması Joker Vadaa üzerinden sunulacaktır.)

İş Bankası

Kosullar:

Mudo.com.tr’de tüm alışverişlerde baremsiz 2 taksit, tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde ise +3 taksit imkânı sağlanacaktır.

Akbank

Kosullar:

Mudo.com.tr’de tüm alışverişlerde baremsiz 2 taksit, tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişlerde ise +2 taksit imkânı sağlanacaktır.

QNB Finansbank

Kosullar:

Mudo.com.tr'den HSBC Advantage bireysel kredi kartları ile yapılan tüm alışverişlerde geçerli 2+2 taksit imkânı sağlanacaktır. Mudo.com.tr'den QNB Finansbank bireysel kredi kartları ile yapılan tüm alışverişlerde 2 taksit, tek seferde 150TL - 30.000TL arasındaki alışverişlerde ise +2 taksit imkânı sağlanacaktır.