{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
MOBİLYA HARİCİ MUDO CONCEPT ALIŞVERİŞLERİNİZDE 150 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

BANKA TAKSİT SEÇENEKLERİ

Garanti Bankası

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

Mudo.com.tr’den yapılacak 50 TL ve üzeri alışverişlerde 7'ye, 500 TL ve üzeri alışverişlerde 12'ye kadar taksit imkanı sağlanmaktadır.

Halk Bankası

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

Mudo.com.tr’den yapılacak tüm alışverişlerde 3 taksit, 100 TL ve üzeri alışverişlerde +3 taksit imkanı sağlanmaktadır.

Yapı Kredi Bankası

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

Mudo.com.tr’den yapılacak 50 TL ve üzeri alışverişlerde 4'e, 500 TL ve üzeri alışverişlerde 7'ye kadar taksit imkanı sağlanmaktadır.

İş Bankası

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

Mudo.com.tr’den yapılacak tüm alışverişlerde 2 taksit, Tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde +3 taksit imkânı sağlanacaktır.

Akbank

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

Mudo.com.tr’den yapılacak tüm alışverişlerde 2 taksit imkânı bulunmaktadır. Tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde +2 taksit imkânı sağlanacaktır.

QNB Finansbank

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

Mudo.com.tr'den HSBC Advantage bireysel kredi kartları ile yapılan tüm alışverişlerde geçerli 2+2 taksit imkânı sağlanacaktır. Mudo.com.tr'den QNB Finansbank bireysel kredi kartları ile yapılacak tüm alışverişlerde 2 taksit, tek seferde yapılacak 100TL - 30.000TL arasındaki alışverişlerde 2+3 taksit imkânı sağlanacaktır.