{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Ünlü Mudo İndirimi Şimdi Her Şey Yarı Yarıya ve Daha Fazlası!

BANKA TAKSİT SEÇENEKLERİ

Halk Bankası

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo.com.tr’den yapılacak 50 TL Ve 500 TL arası alışverişlerde 2+3 taksit, 500 TL ve üzeri alışverişlerde 5+2 taksit imkanı sunulacaktır.

Garanti Bankası

Kampanya Tarihi:

Kosullar:

Mudo.com.tr’den yapılacak 500 TL altındaki alışverişlerde 2+5 taksit, 500 TL ve üzeri alışverişlerde 7+5 taksit imkanı sunulacaktır. 2 taksit seçimlerinizde otomatik 5 taksit, 7 taksit seçimlerinizde ise otomatik olarak 12 taksit uygulanacaktır.

Yapı Kredi Bankası

Kosullar:

Mudo.com.tr’den yapılacak tüm alışverişlerde baremsiz 4 taksit, 200 TL üzeri alışverişlerde geçerli +2 taksit imkânı sağlanacaktır. (+ taksit uygulaması Joker Vadaa üzerinden sunulacaktır.)

İş Bankası

Kosullar:

Mudo.com.tr’de tüm alışverişlerde baremsiz 2 taksit, tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde ise +2 taksit imkânı sağlanacaktır.

Akbank

Kosullar:

Mudo.com.tr’de tüm alışverişlerde baremsiz 2 taksit, tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişlerde ise +2 taksit imkânı sağlanacaktır.

QNB Finansbank

Kosullar:

Mudo.com.tr'den HSBC Advantage bireysel kredi kartları ile yapılan tüm alışverişlerde geçerli 2+3 taksit imkânı sağlanacaktır. Mudo.com.tr'den QNB Finansbank bireysel kredi kartları ile yapılan tüm alışverişlerde 2 taksit, tek seferde 150TL - 30.000TL arasındaki alışverişlerde ise +2 taksit imkânı sağlanacaktır.