{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "points": "" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
MOBİLYA HARİCİ MUDO CONCEPT ALIŞVERİŞLERİNİZDE 200 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!
TÜM GİYİM VE AKSESUAR ALIŞVERİŞLERİNİZDE 200 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

BANKA TAKSİT SEÇENEKLERİ

garanti

Garanti Bankası

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

mudo.com.tr’den yapılacak 200TL üzeri  alışverişlerde geçerli 3+ 4 taksit,  1000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 5+4  taksit imkanı sağlanmaktadır.

yapi kredi

Yapı Kredi Bankası

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

mudo.com.tr’den yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 2 taksit imkanı sağlanmaktadır. İlgili kartlara banka tarafından ayrıca +4 taksit uygulanmaktadır.

halk bank

Halk Bankası

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

mudo.com.tr’den yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 2 taksit imkanı sağlanmaktadır. İlgili kartlara banka tarafından ayrıca 200 TL ve üzeri alışverişlerde +4 taksit uygulanmaktadır.


is bankasi

İş Bankası

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

mudo.com.tr’den yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlerde 2 taksit imkanı sağlanmaktadır. İlgili kartlara banka tarafından ayrıca  250 TL ve üzeri alışverişlerde  +4 taksit uygulanmaktadır.

akbank

Akbank

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

mudo.com.tr’den yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 2 taksit imkanı sağlanmaktadır. İlgili kartlara banka tarafından ayrıca 200 TL ve üzeri alışverişlerde +3 taksit uygulanmaktadır.

qnb

QNB Finansbank

Bitiş Tarihi:

Kosullar:


mudo.com.tr’den yapılacak  200 TL ve üzeri alışverişlerde 2 taksit imkanı sağlanmaktadır. İlgili kartlara banka tarafından ayrıca 200 TL ve üzeri alışverişlerde +4 taksit uygulanmaktadır.

Ziraat Bankası

Bitiş Tarihi:

Kosullar:

mudo.com.tr’den yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlerde 2 taksit imkanı sağlanmaktadır. İlgili kartlara banka tarafından ayrıca +3 taksit uygulanmaktadır.