{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "points": "" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
MOBİLYA HARİCİ MUDO CONCEPT ALIŞVERİŞLERİNİZDE 600 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!
TÜM GİYİM VE AKSESUAR ALIŞVERİŞLERİNİZDE 400 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

The North Shield - Seda Bilgin

Mudo Concept ürünleri ile dekore edilen, The North Shield Pub'ların mimarı Seda Bilgin ile gerçekleştirdiğimiz keyifli bir sohbet.

North Shield Karaköy ve Göktürk, Mudo Concept ile birlikte yürüttüğünüz yepyeni iki mekan. Projelerden biraz bahsedebilir misiniz? Nelere dikkat ettiniz? Proje nasıl ortaya çıktı?

North Shield Pub'lar İngiliz tarzının ağırlığını ortaya koyduğu mekanlar... Son zamanlarda yine İngiliz sömürgelik dönemindeki kolonyal (colonial) stilden ilham alarak tasarlamaya devam ediyoruz publarımızı... Karaköy'de tarihi bir binanın altında yer almaktayız... Eskiden Northstern sigorta binası olan Tersane Caddesindeki bu bina günümüzde otel olarak restorasyon görmüş kolonyal dönemi yansıtan dekorasyonumuzla cok uyum sağlayan bir mekan oldu... Göktürk bir yerleşim bölgesi olduğu için burada oturan müdavimlerin kendilerini evlerinde hissedeceği sıcaklıkta bir mekan yaratmaya çalıştık... Daha rahat oturumlu gruplara ağırlık verdik... Kolonyal stilin yine etkileri bu pubımızda da hissedilmektedir...

Projeler boyunca, Mudo Concept'in hangi ürün gruplarından faydalandınız? Dekorasyon sürecini anlatabilir misiniz?

Projeleri kağıt üzerinde planladıktan ve özel imalatlarımızın siparişini verdikten sonra sonra yerleşime göre MUDO'dan bir çok ürün grubuna publarımızda yer vermekteyiz... Dekoratif objeler, aynalar, aydınlatma ürünleri, abajurlar, stantlar, tabureler, sandalyeler, koltuk, kanepe, berjer, kahve masası, yemek masası, kitaplık, duvar saatleri, dış mekan mobilya grubu ve saksılar kullandığımız ürün gruplarının basında gelmektedir...

The North Shields'lerin dekorasyon stilinden bahsedebilir misiniz? Mobilyaları seçerken nelere dikkat ettiniz? Dekorasyon stiliniz Mudo Concept ile hangi noktalarda birleşiyor?

Kolonyal esintileri de üzerinde taşıyan İngiliz tarzında publarımız... Mobilyaları seçerken kullanımın yoğun olduğu bir yer olduğu için ürünlerin sağlam ve çabuk kırılmayacak ürünler olmasına dikkat ettik. Her yerde görülmemiş ürünleri seçmeye de özen gösterdik. Mudo ile birçok noktada da konseptimiz buluşabiliyor, çünkü MUDO'nun çok geniş yelpazeli ve zevkli bir urun grubu bulunmakta. Tarzımıza uygun mobilyaları her zaman kendi özel imalatlarımızla birleştirip çok keyifli mekanlar yaratabiliyoruz.

Sizce cafe ve restaurant dekorasyonunun olmazsa olmazları nelerdir?

En önemlisi değişik köşelerden oluşan mekanlar olması. Sıra sıra dizilmiş aynı model mobilyalardan oluşan mekanları hiç yaratıcı bulmuyorum. İkinci olmazsa olmazı doğru aydınlatma, ambiyans açısından çok önemli.

Hayata geçirdiğiniz tüm projelerde öncelikleriniz ve dikkat ettiğiniz noktalar nelerdir? Mudo Concept ile yaptığınız iş birliklerinde beklentileriniz ne ölçüde karşılandı?

Publar dışında yaptığım projelerdeki ağırlıklı ev projeleri oluyor; müşterilerimin yaşam tarzına çok dikkat ederek onların keyifle kullanacağı köşeler yaratmaya özen gösteririm. Müşterinin de tarzını yansıtan kendini ait hissettiği bir ev olmasına özen gösteririm... En ince ayrıntısına kadar her noktasına dikkat ederim... Mudo hem müşteri hizmeti hem de ürün grubu olarak her mekanda kullanabildiğim ve beklentilerimi karşılayan bir marka...

Bugüne kadar yapmış olduğunuz çalışmalarınızda size en çok heyecan veren işlerinizi bizimle paylaşabilir misiniz?

Yaptığım her projeden keyif aldım bugüne kadar içime sinmeyen hiç bir projeye de evet demedim...

Yakın gelecekteki projeleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?

Her sene ortalama 4-5 tane The North Shield Pub projesi oluyor. Onun dışında ev projelerim devam etmekte...