{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "points": "" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
MOBİLYA HARİCİ MUDO CONCEPT ALIŞVERİŞLERİNİZDE 600 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!
TÜM GİYİM VE AKSESUAR ALIŞVERİŞLERİNİZDE 400 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

Mağaza Yönetici Programı

MUDO MURAT DEMİROĞLU AKADEMİ

Mudo Akademi, Kurucu Başkanımız Sn. Mustafa Taviloğlu'nun önderliğinde PWC iş ortaklığı ile ilk olarak 1999 yılında hayata geçirilmiştir. 2013 yılında Mudo Akademi'nin yeniden tasarlanma süreci başlatılmıştır ve Akademi'nin kurulumunda da büyük emekleri olan değerli iş ortağımız ve dostumuz Murat Demiroğlu bu süreçte de destek vermiştir. Ancak tasarım süreci devam ederken kendisini maalesef kaybettik. Murat Demiroğlu'nun Mudo Akademi için tüm yaptıklarını hatırlamak ve adını yaşatmak için akademimize Mudo Murat Demiroğlu Akademi ismini verdik.

Yönetici Yetiştirme Programı

Mudo Murat Demiroğlu Akademi bünyesinde yer alan Yönetici Yetiştirme Programı; Mudo mağazalarının mağaza müdürü ve kategori yöneticisi ihtiyacını karşılamaya yönelik geliştirilen bir eğitim programıdır.

Amaç

Programın amacı, Mudo'nun köklü geçmişini geleceğe başarı ile taşıyacak, hem yerel hem de uluslararası pazarda rekabetçi, yenilikçi, dinamik, verimli, müşteri odaklı ve tutkulu Mudo'luları yetiştirmek ve geliştirmektir.

Mağazacılık sektöründeki hızlı ilerleme ve nitelikli insan kaynağına duyulan ihtiyacın sürekliliği, Mudo kültürünü ve sahayı bilen yönetici adaylarının yetiştirilmesinin önemini arttırmıştır. Bu doğrultuda tasarlanan program ile, kariyerine mağazacılıkta başlayan çalışanlarımızın yetkinliklerini ve teknik bilgilerini destekleyerek geleceğin yöneticilerini kendi içimizden yetiştirmekteyiz.

Programın Yapısı

Mudo Yönetici Yetiştirme Programı, Mudo'nun temel yetkinlikleri ve mağazacılık ilkeleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Mağazacılık ekiplerimizde satış danışmanı veya kasiyer pozisyonlarında görev alan, Mudo'da 1 yılını doldurmuş tüm çalışanlarımız bireysel başvuru yaparak bu programa aday olabilmektedir. Ön başvuru kriterlerini karşılayan çalışanlarımız, değerlendirme merkezi sürecine dahil olurlar ve değerlendirme sonuçlarına göre eğitim programına katılabilirler.

Benzer bir şekilde kategori yöneticisi olarak görev yapan çalışanlarımız da mağaza müdürü pozisyonu için Akademi'ye başvuru yapabilir ve eğitim programına dahil olabilirler.

PROGRAM 1 / KISA SÜRELİ PROGRAM / 6 AY

Sınıf içi ve Saha eğitimlerinden oluşan bu program toplamda 6 ay sürmektedir.

PROGRAM 2 / UZUN SÜRELİ PROGRAM / 9 AY

Sınıf içi ve Saha eğitimlerinden oluşan bu program toplamda 9 ay sürmektedir.

Eğitimin İçeriği

Mesleki Bilgi Eğitimleri

Perakende sektörü, mağazacılık ilkeleri, müşteri, ürün ve yönetim kavramları ile ilgili temel bilgilerin verildiği sınıf içi eğitimlerdir.

Yöneticilik Eğitimleri

Program kapsamında iş hayatındaki performansı arttırmaya ve, becerilerin geliştirilmesine yönelik eğitimler aktarılmaktadır.

Mağaza ve Merkez Eğitimleri

Program kapsamında temel iş süreçlerinin, tüm mağaza uygulamalarının gözlemlenmesi ve pratik yapılmasına yönelik eğitimler aktarılmaktadır.

Saha Eğitimleri

Yönetici adaylarının sınıf içi eğitimlerde aldıkları teorik bilgileri Saha uygulamaları ile pratik olarak da pekiştirmelerine olanak sağlanmaktadır.