{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "points": "" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
MOBİLYA HARİCİ MUDO CONCEPT ALIŞVERİŞLERİNİZDE 600 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!
TÜM GİYİM VE AKSESUAR ALIŞVERİŞLERİNİZDE 400 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

Mudo Murat Demiroğlu Akademi

MUDO Murat Demiroğlu Akademi

Mudo Murat Demiroğlu Akademi, fikir öncülüğünü Mudo Kurucu Başkanı Sn. Mustafa Taviloğlu'nun yaptığı ve PwC Türkiye İnsan Kaynakları Danışmanlığı iş ortaklığı ile 1999 yılında hayata geçirilen bir çalışan gelişim programıdır.

Mudo Murat Demiroğlu Akademi, programa katılan öğrencilerin Mudo operasyonlarını gerçekleştirme yeteneklerini, stratejik yönetim kararlarını alma ve uygulama becerilerini, kısaca iş hayatında gerekli olabilecek tüm konuların teorik bilgilerini arttırmayı ve pratik kabiliyetlerini geliştirmeyi hedefleyen bir eğitim programıdır.

Mudo Murat Demiroğlu Akademi programı Türkiye'nin bu konuda eğitim veren ilk programıdır.

Hedef

Mudo Murat Demiroğlu Akademi'nin hedefi, Mudo bünyesindeki tüm eğitim ihtiyaç ve uygulamalarını tek bir çatı altında toplayarak, çalışanlara iş bilgisi ve kariyer gelişimi doğrultusunda faydalı olacak bilgi, deneyim ve yetkinliği sistematik bir şekilde aktarmaktır.

Amaç

Mudo Murat Demiroğlu Akademi'nin amacı, Mudo'nun köklü geçmişini geleceğe başarı ile taşıyacak, hem yerel hem de uluslararası pazarda rekabetçi, yenilikçi, dinamik, verimli, müşteri odaklı ve tutkulu Mudo'luları yetiştirmek ve geliştirmektir.

Programın Yapısı

Mudo Murat Demiroğlu Akademi programı, Mudo'nun ana hedef ve stratejilerinin yanında, perakendecilik sektörü göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Ortalama 1 sene süren eğitim programları mesleki ve pratik bilginin birlikte geliştirilmesini hedeflemektedir.

Mudo Murat Demiroğlu Akademi bünyesinde, mesleki bilgi, kişisel gelişim ve iş süreçleri eğitimleri verilmektedir.